Опубліковано 08 грудня 2017 року, 10:30

Уперше за півстоліття Юр’ївську школу капітально відремонтували – Валентин Резніченко
Опорну школу у селищі Юр’ївка капітально відремонтували. На цю подію тут чекали півстоліття, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Цьогоріч осучаснюємо понад 20 шкіл області. Це не просто переклеювання шпалер чи фарбування підлоги. Бо за останні десятиліття школи звикли саме до таких «ремонтів», – зазначив Валентин Резніченко. – За завданням Президента Петра Порошенка робимо школи єврозразка – теплі, яскраві, сучасні. Одна з таких – у Юр’ївці».

Юр’ївську опорну школу відремонтували уперше за півстоліття. У будівлі оновили фасад – його утеплили та пофарбували у яскраві кольори. Замінили покрівлю, установили енергозберігаючі вікна, змонтували нові комунікації та систему опалення. Всередині привели до ладу стіни, облаштували підлогу. Приємний бонус – сучасні меблі та інтерактивні комплекси, розповіла заступник директора з виховної роботи Юр’ївської школи Людмила Довбуш.

«Після ремонту наша школа – сучасна та красива. Навіть настрій змінився. Сюди хочеться йти, розповіла восьмикласниця школи Ксенія Шаповал. Найбільше мені подобаються інтерактивні дошки. Вони урізноманітнюють уроки. На історії, наприклад, ми дивимося документальні фільми».

«Школу не впізнати – немає тих обшарпаних стін, старого лінолеуму. Все яскраве, нові дошки, меблі, двері. Подобається, що всі класи мають однаковий вигляд – це по сучасному», – зазначила восьмикласниця школи Аліна Портна.

У Юр’ївській опорній школі навчаються зо три сотні дітей.


Яскрава


... та тепла


Така - оновлена школа у Юр'ївці


Нові вікна


... та утеплені стіни


Ремонт - й всередині


Незвичайні сходи


Нові двері


... та меблі


Оновлені класи


... з інтерактивними дошками


... та новим обладнанням


Цікаво вчитися дорослим


... та малим


Відремонтована їдальня


Сніданок у гарному настрої


Для ігор - новий спортзал


Для відпочинку - буккросинги


Їх у школі два


Для активних перерв - тенісний стіл


Для розумників - шахи


Сучасний освітній простір створила ДніпроОДА
Завантажуємо ще