Опубліковано 03 серпня 2017 року, 11:30

У Знаменівці відкрили новий дитсадок на 80 дітей – Валентин Резніченко
У селі Знаменівка Новомосковського району відкрили новий дитячий садок. Як повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, заклад відвідуватимуть 80 хлопчиків та дівчаток.

«Створюємо додаткові місця для дошкільнят. Для цього реконструюємо вже існуючі садочки, зводимо нові. Сучасні будівлі з’являються там, де вони потрібні – навіть у найменших та найвіддаленіших селах. Прагнемо, щоб всі діти виховувались у комфортних умовах. На цьому акцентує увагу й Президент Петро Порошенко», – розповів Валентин Резніченко.

Реконструкцію садка у Знаменівці вже завершили. У занедбаній та напівзруйнованій будівлі, яка не використовувалась десятки років, утеплили та пофарбували фасад, замінили покрівлю, встановили нові металопластикові вікна, всередині зробили ремонт.

«Садочок створили на базі середньої школи №1 – разом вони складають навчально-виховний комплекс, – розповіла директор Знаменівської школи №1 Наталія Піддубна. – У садочку чотири групи, у кожній – вітальня, спальня, ігрова. У будівлі тепла підлога, клімат-контроль – ми самі регулюватимемо температуру повітря. Дякуємо команді Валентина Резніченка, відкриття такого закладу – довгоочікувана подія».

Загалом цьогоріч в області реконструюють 12 садків та розпочнуть будувати 4 нові.

За останні два роки в області створили 2,5 тисячі нових місць у дитсадках. У Слобожанському та Дніпрі збудували «з нуля» два сучасні дитсадки на 220 місць кожен.


У Знаменівці відкрили новий дитсадок.


На цю подію в селі чекали роками.


Місць для дошкільнят не вистачало.


Тепер 80 малюків виховуватимуться в сучасному закладі.


Для дітей - нові іграшки,


... цікаві знайомства.


Затишні спальні,


... просторі ігрові,


... спортивний зал.


Кожна група має власний майданчик.


Час грати.


Малеча в захваті.


Завантажуємо ще