Опубліковано 25 лютого 2020 року, 14:17

У світі вже одужали понад 27 тис захворілих на коронавірус

Наразі у світі зафіксовано близько 80 тис захворілих на коронавірус. Більше третини з них вже успішно одужали. На сьогодні ані в області, ані в Україні немає жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19. Про це сповістили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

«Захворювання спричиняє вірус SARS-CoV-2. Як і будь-яка інша інфекція, коронавірусна небезпечна саме ускладненнями, зокрема пневмонією. Серед 80 тис захворілих із летальними наслідками – 3%. Це здебільшого літні люди. Натомість відсоток одужавших у десять разів більший – 35%», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Нині у всіх людей, хто в’їжджає до України з держав, де зареєстровані випадки захворювання COVID-19, перевіряють рівень температури тіла. Температурний скрінінг також проводиться для всіх пасажирів на основних летовищах України. Зокрема, у міжнародному аеропорту Дніпропетровщини.

Першого захворілого на COVID-19 виявили в китайському місті Ухань наприкінці грудня 2019-го. На сьогодні випадки зараження коронавірусом зафіксували у 29 країнах світу. Так, в Європі занедужало понад 200 людей. Переважна більшість із них – мешканці Італії. Серед них громадян України не виявлено. В Україні випадки захворювання на COVID-19 відсутні. 

Завантажуємо ще