Опубліковано 04 червня 2018 року, 10:30

У Слобожанському відремонтували дорогу на вулиці Виробничій – Валентин Резніченко

У Слобожанському відремонтували вулицю Виробничу. На дорозі уклали новий асфальт, облаштували й тротуари. Загалом цьогоріч у Дніпровському районі планують оновити понад 20 автошляхів. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«За завданням Президента України Петра Порошенка оновлюємо інфраструктуру області. Акцент - на ремонті доріг, які не бачили нового асфальту десятиліттями, - зазначив Валентин Резніченко. - Цьогоріч капітально відремонтуємо близько 130 вулиць».

Вже з новим покриттям вулиця Виробнича у Слобожанському. За 30 років її жодного разу капітально не ремонтували, тільки латали ями, розповідають місцеві.

 «Ця дорога була зовсім розбита, навіть водії маршруток відмовлялися нею їздити, - розповів місцевий мешканець Павло Шевчук. - Я два рази на тиждень добираюся по Виробничій на дачу. Раніше через ями машина часто ламалася, особливо страждали колеса».

Підрядники уклали майже 2 км нового асфальту, нанесли розмітку. Для пішоходів облаштували тротуарні доріжки.

«Раніше тротуарів на Виробничій не було, машини навіть могли зачепити пішоходів. Зараз ідеш та ні про що не турбуєшся. Для мого пенсійного віку це головне», - розказала місцева мешканка Ніна Маркова.

За три роки ДніпроОДА капітально відремонтувала в області близько 500 комунальних доріг.

У Слобожанському відремонтували вулицю Виробничу

 Уклали майже 2 км нового асфальту

 Нанесли розмітку

 Облаштували й тротуари

Водії - задоволені

За три роки в області оновили близько 500 комунальних доріг.

Завантажуємо ще