Опубліковано 25 червня 2018 року, 10:30

У Новолатівській громаді завершили реконструкцію водоводу – Валентин Резніченко

У Новолатівській ОТГ реконструюють водопровід. Обласними коштами уклали підвідну мережу до сіл Інгулець та Новолатівка, зусиллями громади – «розводку» по вулицях. З якісною водою тепер близько півтори тисячі місцевих мешканців. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. 

«Відновлення занедбаної раніше інфраструктури – таке завдання поставив перед ДніпроОДА Президент України Петро Порошенко. За останні три роки на Дніпропетровщині збудували та реконструювали 52 водоводи. Ми прагнемо створити комфортні умови для життя, виховання, розвитку та дозвілля всіх мешканців області, незалежно від того, в якому населеному пункті вони проживають», – розповів Валентин Резніченко. 

У грудні 2017 року коштами обласного бюджету розпочалась реконструкція водоводу до сіл Інгулець та Новолатівка. У квітні 2018-го місцева громада стала до укладки труб сільськими вулицями. Нині роботи – на фініші. У більшості місцевих жителів вже з'явилась якісна вода.

«Ми дуже здивувались, який напір води тепер! Поливаємо потроху город, маємо гарну воду в будинку», – поділилась мешканка села Інгулець Марія Завгородня.  

Загалом підрядники замінили понад сім кілометрів водопроводу.

«Радіємо підтримці облдержадміністрації. Тепер якісне водопостачання з'явиться в будинках близько 1500 людей. Там, де оновлюємо труби – ремонтуємо й дороги», – зазначив голова Новолатівської об’єднаної громади Олександр Зубрій.

Водовід у Новолатівській ОТГ відремонтували вперше за роки незалежності.

У Новолатівській громаді реконструювали водовід

 Уклали підвідну мережу до сіл

Облаштували «розводку» по вулицях

«Радіємо підтримці облдержадміністрації», – зазначив голова Новолатівської об’єднаної громади Олександр Зубрій

Замінили понад сім кілометрів труб

 З водою – близько 1,5 тис місцевих мешканців

«Поливаємо потроху город, маємо гарну воду в будинку», – поділилась мешканка села Інгулець Марія Завгородня

Завантажуємо ще