Опубліковано 01 серпня 2019 року, 10:30

У Миколаївській громаді влаштовують туристичний велотур

Велоквести, екскурсії, гра у футбол на велосипедах, лайфхаки від затятих велотуристів. А ще – ночівля у наметах та незвичайний кіносеанс. Такі «цікавинки» чекають на учасників дводенного велотуру, що пройде в Миколаївській об’єднаній територіальній громаді Петропавлівського району. Долучитися запрошують усіх охочих мешканців області.

«Останнім часом громади почали активно розвивати туризм. Дніпропетровщина рясніє мальовничими краєвидами. Ознайомитися з красою сіл Миколаївської громади зможуть учасники велотуру «Велорух єднає громаду». Він проводиться вже вдруге. Та цьогорічний набагато масштабніший та цікавіший. Все – завдяки коштам, отриманим за програмою DOBRE», – розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна. 

Наразі в громаді щосили готуються до майбутнього велотуру. Він – вже 17-18 серпня. Закупили намети, казани, набори велосипедиста та декілька велосипедів для волонтерів. Вони розвозитимуть малозабезпеченим селянам ліки, продукти, дитячі іграшки.

Розпочнеться тур у Миколаївці. Старт – о 8:00 від місцевого будинку культури. Протягом двох днів учасники проїдуть на велосипедах всіма 11 населеними пунктами громади. Фінішують – за 26 км, у крайньому селі ОТГ – Русаковому.

На туристів чекає багато цікавинок. Вони гратимуть у футбол просто на велосипедах. Виконуватимуть різні квести. А ще – відвідають у Петрівці колишню панську садибу, історія якої має містичні сторінки. Побувають і на Гертівській горі, де розташований найбільший в Україні державний герб, зроблений із металу.

Ввечері – незвичайний кіносеанс. Фільм «крутитимуть» за допомогою велосипеда. Вечерю готуватимуть у казанах на вогнищі. Протягом двох днів учасників також годуватимуть у селах громади. Ночуватимуть – у наметах.

Для участі в турі необхідно зареєструватися на сайті або за телефоном (095)-93-98-768. Зробити це слід до 14 серпня включно.

Вартість участі – 70 грн. Кошти підуть на організацію харчування учасників.

Подробиці – за телефоном (095)-93-98-768.

 

Завантажуємо ще