Опубліковано 09 вересня 2019 року, 09:30

У громадах Дніпропетровщини пройде сімейний фест «Разом безпечніше»

Виставка пожежної техніки, інтерактивне шоу із надання першої медичної допомоги, майстерклас. У Миколаївській, Гречаноподівській та Троїцькій об’єднаних громадах Дніпропетровщини пройде сімейний фест з організації безпеки на селі. Про це розповіли у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

«Тема місцевої безпеки – на часі. Так, у п’яти ОТГ області нещодавно з’явилися добровільні пожежні команди. А незабаром відбудеться масштабний сімейний фест. Все – за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», – розповіла директорка Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

У програмі фесту – інтерактивне шоу із надання першої меддопомоги, моделювання порятунку непритомної людини. А ще – виставка пожежної техніки просто неба.

Буде цікаво і дітлахам. Для них – можливість відчути себе справжніми пожежниками. Хлопчики та дівчатка зможуть побувати всередині машини та одягтися в амуніцію вогнеборця.

Проведуть і майстерклас для добровольців пожежних команд. Їх навчатимуть надавати першу допомогу.

У Миколаївській ОТГ Васильківського району фест пройде 20 вересня. У Троїцькій громаді Павлоградського району – 26 вересня. У Гречаноподівській – 27 вересня.

Завантажуємо ще