Опубліковано 03 січня 2018 року, 11:30

У Голубівці Новомосковського району капітально відремонтували дитсадок на 220 дітей – Валентин Резніченко
У Голубівці Новомосковського району завершили капітальний ремонт дитячого садочка. Після реконструкції він може вмістити 220 дітей – вдвічі більше, ніж раніше. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком, - ліквідувати черги в дитячі садки у Дніпропетровській області. Щороку будуємо «з нуля» та реконструюємо старі дошкільні заклади. Малеча всіх населених пунктів має виховуватися в сучасних і комфортних умовах» - зазначив Валентин Резніченко.

Дитсадок «Сонечко» звели понад 20 років тому, тоді його відвідували 200 дітей. Згодом малечі стало менше. Одне крило закрили, воно повільно руйнувалося. Кілька років тому кількість дітлахів у селі зросла, і виникла потреба в ремонті будівлі.

ДніпроОДА взялася за реконструкцію дитсадка. За рік в приміщенні замінили дах, комунікації та вікна, утеплили фасад. Ремонтники облаштували шість груп для дітлахів.

«Тепер ми прийматимемо більше діточок з нашого та навколишніх сіл. У садочку є всі умови для їхнього навчання та розвитку», - розповіла виконуюча обов'язки завідуючої дитсадка Ольга Залозна.

Разом з оновленим корпусом садочок отримав сучасний спортзал замість непрацюючого басейну. Тепер спортивні заняття проходитимуть в комфортних умовах.

«Садочок нам дуже подобається. Він гарний, теплий, затишний. Усе для дітей – сучасні меблі та іграшки», - поділилася мешканка Голубівки Вікторія Гомосенко.

Загалом у 2017 році на Дніпропетровщині відновили 13 дошкільних навчальних закладів.


Оновлений садочок не впізнати


Заклад отримав новий дах, вікна, утеплений фасад,..


новий спортзал...


додаткові групи для малечі


Ольга Залозна: «Тепер ми прийматимемо більше діточок з нашого та навколишніх сіл»


Після реконструкції садочок може вмістити 220 дітей


Вікторія Гомосенко: « Усе для дітей – сучасні меблі та іграшки»


Загалом у 2017 році на Дніпропетровщині відновили 13 дошкільних навчальних закладів
Завантажуємо ще