Опубліковано 13 квітня 2018 року, 13:30

У дніпровському Музеї АТО презентували кліп на пісню «Колискова»

У дніпровському Музеї АТО презентували кліп на пісню «Колискова». У ньому – про жінок, які чекають повернення захисників з війни. Слова композиції написав відомий український письменник та поет Сергій Жадан. Виконали пісню – музиканти гуртів «Лінія Маннергейма» та «Крихітка».

«Майже два роки тому ДніпроОДА відкрила перший в Україні Музей АТО. Його присвятили подвигу всіх мешканців області, які стали на захист країни, - розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб. – Сьогодні музей «живе на повну» - сюди приїздять відвідувачі з різних куточків світу, експозиція постійно поповнюється. Музей став справжнім культурним центром – тут проходять виставки та презентації. Тема творчих зустрічей – війна на Сході України».

«Колискова» – невеличка розповідь про війну очами жінок, які чекають на повернення своїх захисників. Чекають попри все – доньки, матері, дружини. В думках і у серці рідні чоловіки завжди поруч, а отже, не можуть не повернутися. Про це – слова пісні: «В тому місті, де я засинаю, завжди буде місце для тебе».

«Всі героїні – реальні жінки. Мій чоловік – розвідник. Знялась і дівчинка, яку самотужки виховує батько-АТОвець, та мати іншого бійця – снайпера, – розповіла учасниця кліпу та співавторка сценарію Юлія Кочетова-Набожняк. – У жінок своя війна. Її назва – «дівчина в стані очікування». 

Пісня «Колискова» стала мелодією мобільного додатку Wake App in Peace. За кожну «проспану» хвилину гроші з телефону переказують на допомогу армії.

«Під колискову краще засинати, аніж прокидатися. Тож чим більше людина спатиме, тим більше допомоги отримають наші бійці, – сказав автор пісні Сергій Жадан. – Основна ідея акції – об’єднати суспільство. Ми всі повинні пам’ятати – війна триває, і кожне наше мирне пробудження дістається ціною чийогось здоров’я та життя».

Презентацію організували волонтери із Благодійного фонду «Повернись живим» під керівництвом Віталія Дейнеги.

У дніпровському Музеї АТО відбулася прем’єра кліпу на пісню «Колискова»

Основна ідея композиції: війна – не лише бойові дії,..

..а ще й жінки, які чекають вдома на своїх захисників

Юлія Кочетова-Набожняк: «У жінок своя війна. Її назва – «дівчина в стані очікування»

Важливо пам’ятати – війна все ще триває

Сергій Жадан: «Ми всі повинні пам’ятати – кожне наше мирне пробудження дістається ціною чийогось здоров’я та життя»

Кожен охочий може допомогти армії – відкладати своє пробудження за допомогою «Колискової»


Завантажуємо ще