Опубліковано 16 січня 2020 року, 11:48

У Дніпропетровському геріатричному пансіонаті встановили сучасну систему протипожежного захисту 

Наприкінці 2019 року у Дніпропетровському геріатричному пансіонаті завершили встановлювати нову систему протипожежного захисту. На сучасне обладнання та роботи витратили 1,9 млн грн обласних коштів. Про це повідомила директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Кришень. 

«У геріатричному пансіонаті проживають люди похилого віку, люди з інвалідністю. Вони потребують стороннього догляду, є «лежачі» хворі. Тож пожежна безпека там має особливе значення. Натомість система пожежного захисту закладу давно застаріла та не виконувала своїх функцій», – розповіла Олена Кришень. 

Нова система пожежної сигналізації своєчасно виявляє небезпечні фактори пожежі – зміну температури, дим, полум’я. Вона автоматично, без участі людей, подає тривожний сигнал для мешканців пансіонату. Та передає виклик на пульт спостереження, аби вогнеборці   оперативно зреагували на надзвичайну ситуацію.

«Це такий собі «власний пожежний охоронець», що не спить ні вдень, ні вночі. Тепер підопічні закладу – у безпеці», – додала Олена Кришень. 

У Дніпропетровському геріатричному пансіонаті проживає майже 600 людей.

Завантажуємо ще