Опубліковано 30 червня 2016 року, 17:30

У Дніпропетровській області на Івана Купала рятувальники працюватимуть в посиленому режимі
У ніч з 6 на 7 липня – свято Івана Купала. Мешканці Дніпропетровщини долучаться до веселих забав: стрибатимуть через вогнище та пускатимуть на воду вінки. Від нещасних випадків людей оберігатимуть рятувальники, медики та правоохоронці. Вони чатуватимуть в офіційних місцях проведення Івана Купала доки триватиме святкування. Про це під час прес-конференції у Дніпропетровській ОДА повідомив начальник управління цивільного захисту Сергій Коваленко.

«Свято Івана Купала наповнене обрядами, які пов’язані з водною та вогняною стихією. Це потенційна небезпека як для людей, так і для навколишнього середовища. Зазвичай рятувальники працюють на пляжах до 18.00. На Івана Купала вони чергуватимуть доки будуть тривати нічні гуляння. Рятувальники працюватимуть разом з медиками та правоохоронцями. Це стосується лише офіційних місць проведення свята», - зазначив Сергій Коваленко.

Він додав, що нині управління цивільного захисту ОДА збирає інформацію про місця гулянь в містах та районах області. До свята там обладнають майданчики для вогнищ та розчистять берегову лінію.

Сергій Коваленко нагадав: щоб свято було безпечним, мешканцям області не слід забувати про елементарні правила безпеки на воді та біля вогнищ.


У Дніпропетровській області на Івана Купала рятувальники працюватимуть в посиленому режимі
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux