Опубліковано 19 червня 2019 року, 13:30

У Дніпропетровській ОДА випускники «Інтернатури бізнесу» презентували власні бізнес-проекти

У Дніпропетровській ОДА завершився тренінг «Інтернатура бізнесу: збудуй свою вдалу справу!». Використовуючи отримані знання, його учасники створили власні бізнес-плани. Інноваційними мріями, які збираються втілити в життя, поділилися 35 підприємців. 

 До недавнього Андрій Дегтяр очолював одне з металургійних підприємств області. Пройшов шлях від технолога до директора заводу. Тепер отриманим досвідом хоче ділитися з іншими. Мріє відкрити бізнес з виробничого консалтингу.

 «Послуг консалтингу на ринку багато, але це зазвичай менеджмент. Я хочу зробити акцент саме на виробничий консалтинг, а таких пропозицій нині немає. Це консультації машинобудівних підприємств: як працювати краще, закріпитися на існуючих ринках або вийти на нові», - поділився учасник тренінгу Андрій Дегтяр. 

 Перші кроки в бізнесі робить і Аліса Лобода. Нині дівчина працює в компанії, що продає каву для кафе, ресторанів, готелів, офісів та бізнес-центрів. Вона має ідею унікального для Дніпра сервісу.

 «Це сервіс з обслуговування кавового обладнання. Наприклад, якщо у вашому закладі поламалася кавоварка, ми приїдемо та заберемо її на ремонт. Але при цьому дамо іншу. Тож ваша «кавова» продуктивність не впаде, а гості будуть задоволені», - розповіла учасниця тренінгу Аліса Лобода. 

Оформити ідеї у чіткі та продумані бізнес-плани підприємцям-початківцям допомогли на тренінгу «Інтернатура бізнесу: збудуй свою вдалу справу!». 

«Задача курсу - систематизувати знання та змінити мислення людей. Ми привідкриваємо «потаємні дверцята» свідомості та даємо креативні підходи. Це практичні інструменти із реальних бізнесів, які працюють», - зазначив провідний тренер Олександр Білоус.

 Практичні знання учасники тренінгу отримували протягом 10 занять. Все - безкоштовно. Наприкінці презентували власні бізнес-проекти. Два найкращі з них представлять на Міжнародному економічному форумі DEF-2019. Це проекти з організації футбольної школи та виготовлення керамічних виробів. 

 «Інтернатуру бізнесу» проводимо у Дніпропетровській ОДА вдруге. Проект, який народився у Дніпрі, вже масштабується на всю країну - ініціативу підхопили інші регіони. А тим часом «інтерни» минулого року вже показують успіхи: хтось з них «виріс» та розширив власне підприємство, хтось відкрив новий бізнес», - розповіла начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Алла Кефель.

 Дніпропетровська ОДА вже готує нові тренінги для підприємців. Незабаром стартує триденна «Школа інтенсиву для бізнесу».

У Дніпропетровській ОДА пройшов тренінг для підприємців

«Інтернатуру бізнесу» відвідали 35 учасників

Навчання тривало 10 днів

 За підсумками навчання «інтерни» презентували власні бізнес-проекти…

та отримали відповідні сертифікати

Дві найкращі ідеї відібрали для презентації на масштабному економічному форумі

Дніпропетровська ОДА вже готує нові тренінги

Вже незабаром стартує «Школа інтенсиву для бізнесу»

 

Завантажуємо ще