Опубліковано 02 грудня 2019 року, 09:57

У Дніпропетровській облдержадміністрації покажуть фільм про легендарного українського адмірала

У Дніпрі покажуть документальний фільм «Вибір». Він  про українського контр-адмірала Миколу Жибарєва, який після розпаду СРСР першим присягнув на вірність Україні. Показ відбудеться 3 грудня о 17:00, повідомила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської  облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«У фільмі показана 25-річна історія українського флоту – від розпаду Радянського Союзу до сучасності. Але ще це історія про непросту проблему вибору. Про рішення, від якого залежить не тільки доля людини, а й цілої країни»,  розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської  облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Фільм заснований на реальних подіях. У липні 1992 року Микола Жибарєв очолив демарш і вивів сторожовий корабель Чорноморського флоту із Севастополя до Одеси. Його судно стало першим кораблем Військово-Морських Сил незалежної України.

Фільм створений продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Міністерства культури України. Тривалість стрічки – 65 хвилин. Режисер – Юлія Трибрат.

На відвідувачів чекають 3 грудня о 17:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Поля, 1. Вхід вільний.

Перегляд документальних фільмів до Дня Збройних Сил України організувала облдержадміністрація разом із ТОВ «Міжнародний продюсерський центр «ФОР-ПОСТ». Серія показів проходитиме з 29 листопада до 5 грудня 2019 року в Дніпропетровській ОДА.

Завантажуємо ще