Опубліковано
05 травня 2017
року,
13:30
У ДніпроОДА відкрили фотовиставку до Дня пам’яті та примирення
1427
У холі Дніпропетровської ОДА відкрилася фотовиставка, присвячена Дню пам’яті та примирення. Його відзначають 8 травня. В експозиції 16 світлин, які поєднують Другу світову та сучасну війну. Виставку ініціювали місцеві активісти. Підтримала ДніпроОДА.
16 світлин про події Другої світової війни та сучасного протистояння можна побачити у холі ДніпроОДА.

Ці фотографії зібрали місцеві активісти спільно з Інститутом національної пам’яті.

«Даними фото громадськість та Інститут національної пам’яті хочуть показати, що ці події дуже перекликаються. Об’єднує їх навіть лозунг – «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо нашу історію та подвиг нашого народу. Думаємо, що переможемо у цій гібридній війні з російськими окупантами», - каже член правління ГО «Майдан «Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

Експозицію збирали із вже існуючих фотокарток, які містилися в архівах Інституту національної пам’яті та були у вільному доступі.

На відкриття завітали представники громадськості.

«Я один з тих, хто започатковував відзначення Дня пам’яті та примирення у Дніпропетровській області. Декілька років тому ми організували першу ходу містом на знак пам’яті про тогочасні події та вшанування загиблих у сучасному протистоянні», - сказав громадський активіст Сергій Карноза.

«Це дуже сумна дата. І назвати цей день святом не можна. У мене загинуло на війні два діди. Я їх ніколи не бачив. Тому цей День пам’яті мені особливо важливий», - поділився голова асоціації органів місцевого самоврядування населення Ігор Лючков.

Фотовиставка триватиме 3 тижні. Адреса ДніпроОДА: просп. Поля,1.
16 світлин про події Другої світової війни та сучасного протистояння можна побачити у холі ДніпроОДА.

Ці фотографії зібрали місцеві активісти спільно з Інститутом національної пам’яті.

«Даними фото громадськість та Інститут національної пам’яті хочуть показати, що ці події дуже перекликаються. Об’єднує їх навіть лозунг – «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Ми пам’ятаємо нашу історію та подвиг нашого народу. Думаємо, що переможемо у цій гібридній війні з російськими окупантами», - каже член правління ГО «Майдан «Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

Експозицію збирали із вже існуючих фотокарток, які містилися в архівах Інституту національної пам’яті та були у вільному доступі.

На відкриття завітали представники громадськості.

«Я один з тих, хто започатковував відзначення Дня пам’яті та примирення у Дніпропетровській області. Декілька років тому ми організували першу ходу містом на знак пам’яті про тогочасні події та вшанування загиблих у сучасному протистоянні», - сказав громадський активіст Сергій Карноза.

«Це дуже сумна дата. І назвати цей день святом не можна. У мене загинуло на війні два діди. Я їх ніколи не бачив. Тому цей День пам’яті мені особливо важливий», - поділився голова асоціації органів місцевого самоврядування населення Ігор Лючков.

Фотовиставка триватиме 3 тижні. Адреса ДніпроОДА: просп. Поля,1.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво