Опубліковано 15 червня 2017 року, 13:30

У Дніпрі вшанували пам'ять загиблих десантників ІЛ-76 (ФОТОРЕПОРТАЖ)
У Дніпрі на Алеї пам’яті відбувся вечір пам’яті загиблих десантників ІЛ-76. Вшанувати Героїв прийшли рідні та побратими воїнів.


Три роки минуло з трагічної дати, коли при посадці в Луганському аеропорту ворожа ракета вразила український літак


На борту ІЛ-76 було 49 військовослужбовців 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ЗСУ. Більшість із них - мешканці Дніпропетровщини


«Ми піклуємося про родичів та близьких загиблих. Адже гірку втрату не повернеш, а про живих треба дбати. Найближчим часом у районах області з’являться центри психологічної допомоги для бійців та їхніх рідних», – повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка


Організатори Вечора пам’яті відмовилися від офіційного формату, зробивши акцент на майбутньому – дітях


Пам'ять загиблих вшанували квітами


Трагедія ІЛ-76 згуртувала цих людей. Спілкуючись один з одним, вони згадують рідних та друзів


«Мій хлопчик був дуже щирим, веселим, із почуттям гумору. Його всі називали «людина-свято». Ось вже три роки, як його немає…», – згадує Антоніна - мати загиблого десантника Павла Ніконова


Хтось із них втратив сина, хтось – батька,


а хтось – чоловіка чи нареченого


У інших трагедія забрала онука або брата


Ніхто не поверне матері сина


Та на Алеї пам’яті, як і в серцях усіх українців, Герої залишатимуться живими
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux