Опубліковано
15 червня 2017
року,
13:30
У Дніпрі вшанували пам'ять загиблих десантників ІЛ-76 (ФОТОРЕПОРТАЖ)
1186
У Дніпрі на Алеї пам’яті відбувся вечір пам’яті загиблих десантників ІЛ-76. Вшанувати Героїв прийшли рідні та побратими воїнів.
Три роки минуло з трагічної дати, коли при посадці в Луганському аеропорту ворожа ракета вразила український літак

На борту ІЛ-76 було 49 військовослужбовців 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ЗСУ. Більшість із них - мешканці Дніпропетровщини

«Ми піклуємося про родичів та близьких загиблих. Адже гірку втрату не повернеш, а про живих треба дбати. Найближчим часом у районах області з’являться центри психологічної допомоги для бійців та їхніх рідних», – повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка

Організатори Вечора пам’яті відмовилися від офіційного формату, зробивши акцент на майбутньому – дітях

Пам'ять загиблих вшанували квітами

Трагедія ІЛ-76 згуртувала цих людей. Спілкуючись один з одним, вони згадують рідних та друзів

«Мій хлопчик був дуже щирим, веселим, із почуттям гумору. Його всі називали «людина-свято». Ось вже три роки, як його немає…», – згадує Антоніна - мати загиблого десантника Павла Ніконова

Хтось із них втратив сина, хтось – батька,

а хтось – чоловіка чи нареченого

У інших трагедія забрала онука або брата

Ніхто не поверне матері сина

Та на Алеї пам’яті, як і в серцях усіх українців, Герої залишатимуться живими
Три роки минуло з трагічної дати, коли при посадці в Луганському аеропорту ворожа ракета вразила український літак

На борту ІЛ-76 було 49 військовослужбовців 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ЗСУ. Більшість із них - мешканці Дніпропетровщини

«Ми піклуємося про родичів та близьких загиблих. Адже гірку втрату не повернеш, а про живих треба дбати. Найближчим часом у районах області з’являться центри психологічної допомоги для бійців та їхніх рідних», – повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка

Організатори Вечора пам’яті відмовилися від офіційного формату, зробивши акцент на майбутньому – дітях

Пам'ять загиблих вшанували квітами

Трагедія ІЛ-76 згуртувала цих людей. Спілкуючись один з одним, вони згадують рідних та друзів

«Мій хлопчик був дуже щирим, веселим, із почуттям гумору. Його всі називали «людина-свято». Ось вже три роки, як його немає…», – згадує Антоніна - мати загиблого десантника Павла Ніконова

Хтось із них втратив сина, хтось – батька,

а хтось – чоловіка чи нареченого

У інших трагедія забрала онука або брата

Ніхто не поверне матері сина

Та на Алеї пам’яті, як і в серцях усіх українців, Герої залишатимуться живими
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво