Опубліковано
22 липня 2016
року,
11:30
У Дніпрі відкриють сучасний реабілітаційний центр для дітей-аутистів, – Валентин Резніченко
3544
Подія, на яку чекали сотні батьків регіону. У Дніпрі відкриють реабілітаційний центр для дошкільнят-аутистів. Перших вихованців він прийме вже за кілька місяців, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
«Восени відкриємо у Дніпрі реабілітаційний центр для дітей-аутистів. Щороку він прийматиме близько 15 хлопчиків та дівчаток від чотирьох до семи років. З ними займатимуться досвідчені педагоги, які допомагатимуть соціалізуватися та підготуватися до школи, – зазначив Валентин Резніченко. – На організацію такого центру з обласного бюджету виділено понад 2 мільйони гривень».
Реабілітаційний центр для дітей-аутистів відкриють вже восени.

Зараз тут готуються до зустрічі з хлопчиками та дівчатками.

Ігрова кімната,

... зал для занять фізкультурою,

... творчі майстерні,

... навчальні кабінети.

Щодня малюків зустрічатимуть усміхнені мультперсонажі.

Нудьгувати у центрі ніхто не буде.

Куточок відпочинку.
«Восени відкриємо у Дніпрі реабілітаційний центр для дітей-аутистів. Щороку він прийматиме близько 15 хлопчиків та дівчаток від чотирьох до семи років. З ними займатимуться досвідчені педагоги, які допомагатимуть соціалізуватися та підготуватися до школи, – зазначив Валентин Резніченко. – На організацію такого центру з обласного бюджету виділено понад 2 мільйони гривень».
Реабілітаційний центр для дітей-аутистів відкриють вже восени.

Зараз тут готуються до зустрічі з хлопчиками та дівчатками.

Ігрова кімната,

... зал для занять фізкультурою,

... творчі майстерні,

... навчальні кабінети.

Щодня малюків зустрічатимуть усміхнені мультперсонажі.

Нудьгувати у центрі ніхто не буде.

Куточок відпочинку.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво