Опубліковано
12 травня 2017
року,
12:00
У Дніпрі відкрилася Алея пам’яті: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)
1400
Хвилина мовчання, урочистий марш та сльози матерів. Біля ДніпроОДА відкрили Алею пам’яті на честь Героїв, які віддали життя за незалежність та мир в Україні. Як вшанували загиблих на Майдані та в АТО - далі.
Алея пам’яті – це сучасний комплекс зі скляними стелами. На них – портрети загиблих …

та фото з передової.

На відкриття Алеї пам’яті зібралися тисячі людей.

Гості з’їхалися з усієї області.

До урочистого відкриття приєдналися керівники області та міста, політики, дипломати, діячі культури, бійці АТО та їхні близькі.

Рідні загиблих тримали в руках їхні портрети.

Люди не могли стримати сліз.

Хвилина мовчання…

та Гімн України.

Діти запустили в небо повітряні кульки.

Білі кульки – у формі голубів. Вони символізують безсмертні душі полеглих Героїв.

«Вибачте нас, всі близькі, що не змогли вберегти ваших дітей, що ми повернулися, а вони ні», - сказав боєць АТО, радник голови ДніпроОДА та голова обласної асоціації воїнів АТО Іван Начовний.
Він додав, що команда Валентина Резніченка, громадські активісти, сім’ї загиблих вклали в створення Алеї пам’яті душу.
«Тут душа кожного жителя області, який пам'ятає і знає, що зробили хлопці на цих фотографіях для того, щоб тут був мир», - сказав Іван Начовний.

Біля пам’ятних стел військові пройшли маршем. Зокрема, крокували піхотинці, десантники, танкісти, студенти та курсанти Дніпропетровщини.

У пам’ять про полеглих до стел поклали квіти.

Квіти несли і несли.

Зворушливі хвилини нікого не лишили байдужими.

Сльози суму та вдячності.

Після офіційної церемонії люди довго не розходилися.

Вночі Алея підсвічується.
Алея пам’яті – це сучасний комплекс зі скляними стелами. На них – портрети загиблих …

та фото з передової.

На відкриття Алеї пам’яті зібралися тисячі людей.

Гості з’їхалися з усієї області.

До урочистого відкриття приєдналися керівники області та міста, політики, дипломати, діячі культури, бійці АТО та їхні близькі.

Рідні загиблих тримали в руках їхні портрети.

Люди не могли стримати сліз.

Хвилина мовчання…

та Гімн України.

Діти запустили в небо повітряні кульки.

Білі кульки – у формі голубів. Вони символізують безсмертні душі полеглих Героїв.

«Вибачте нас, всі близькі, що не змогли вберегти ваших дітей, що ми повернулися, а вони ні», - сказав боєць АТО, радник голови ДніпроОДА та голова обласної асоціації воїнів АТО Іван Начовний.
Він додав, що команда Валентина Резніченка, громадські активісти, сім’ї загиблих вклали в створення Алеї пам’яті душу.
«Тут душа кожного жителя області, який пам'ятає і знає, що зробили хлопці на цих фотографіях для того, щоб тут був мир», - сказав Іван Начовний.

Біля пам’ятних стел військові пройшли маршем. Зокрема, крокували піхотинці, десантники, танкісти, студенти та курсанти Дніпропетровщини.

У пам’ять про полеглих до стел поклали квіти.

Квіти несли і несли.

Зворушливі хвилини нікого не лишили байдужими.

Сльози суму та вдячності.

Після офіційної церемонії люди довго не розходилися.

Вночі Алея підсвічується.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво