Опубліковано 07 листопада 2019 року, 16:20

У Дніпрі відбудеться економічний бізнес-форум

У Дніпрі пройде економічний бізнес-форум. Провідні експерти, бізнесмени та представники влади зберуться у Дніпропетровській облдержадміністрації 15 листопада. Разом обговорять важливі питання економічного та індустріального розвитку регіону. Захід стане частиною  Другого українського індустріального тижня, повідомив радник очільника області Віталій Литвин.

«Другий український індустріальний тиждень – це серія регіональних форумів, у яких беруть участь представники бізнесу та влади. Цьогоріч вони охоплять 20 областей країни, – розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віталій Литвин. – Переконані, що цей захід стане гарною платформою для обговорення нових можливостей розвитку промисловості та економіки Дніпропетровщини».

Під час зустрічі учасники зможуть взяти участь у панелі «Смарт-спеціалізації індустріальних парків як запорука регіонального розвитку». Серед ключових спікерів – директор «Taiwan Trade Centre» Ю-Суань Су. Він поділиться досвідом реалізації проєктів індустріальних парків.

Також на форумі відбудуться дискусії на тему «Стимулювання експорту» та «Участь вітчизняних виробників у міжнародних ланцюгах доданої вартості»

Форум відбудеться 15 листопада за адресою: м. Дніпро, просп. О. Поля, 1. Початок о 10:00. Щоб взяти участь, потрібно обов’язково зареєструватися тут.

Завершить серію зустрічей всеукраїнського індустріального тижня підсумковий форум, який відбудеться 4 грудня у Києві.

ДУІТ-2019 організовує  Мінекономіки за підтримки UNIDO, облдержадміністрації та низки партнерів.

Деталі – на сайті або у Facebook.

Завантажуємо ще