Опубліковано 02 червня 2016 року, 11:30

У День захисту дітей на Дніпропетровщині народились 34 дівчинки та 45 хлопчиків
У День захисту дітей на Дніпропетровщині стало на 79 малюків більше. Нові мешканці області - 34 дівчинки та 45 хлопчиків, повідомляють у департаменті охорони здоров’я ОДА.

Є серед новонароджених й одна двійня. Брати з’явилися на світ в обласному перинатальному центрі.

«38-річна жінка уперше стала матусею, з чим її й вітаємо. Пологи пройшли вдало, хлопці здорові. Один важить 2 700 кг, другий – 3 500 кг. З їх іменами батьки ще визначаються», – розповіли в перинатальному центрі.

Щодоби на Дніпропетровщині народжується близько 70 малюків. З початку року на світ з’явилися більше 12 тисяч нових мешканців регіону, зазначають у департаменті охорони здоров’я ОДА.

У 2016-му в області народилися близько 33 тисяч дітей.


У День захисту дітей на Дніпропетровщині народились 34 дівчинки та 45 хлопчиків
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux