Цьогоріч на екскурсіях внутрішньою експозицією Музею АТО вже побували майже 28 тисяч людей. Там провели понад 420 екскурсій. Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.
«За 2,5 роки існування внутрішньої експозиції Музею АТО ми провели більше 3 тисяч екскурсій. Їх відвідали не лише українці, а й офіційні делегації зі США, Канади, Данії, Словаччини, Німеччини та Азербайджану, - розповіли у музеї. – Понад 420 екскурсій провели за перші півроку 2019-го. На них побували майже 28 тисяч людей».
Особисті речі військових та волонтерів, журналістів та медиків. Книги, листи, фотографії. У внутрішній експозиції музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини» - майже 5 тисяч експонатів.
У кінозалі музею відвідувачі можуть перегляну фільм про війну на Донбасі. Там регулярно проводять презентації книг та творчі зустрічі із письменниками.
Бажаючих відвідати Музей АТО чекають за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 16. Графік роботи: вівторок-п’ятниця з 10:00 до 19:00, субота-неділя з 10:00 до 18:00. Понеділок – вихідний. Вхід вільний.