Опубліковано 07 березня 2019 року, 13:30

У 2019-му в домівках мешканців Дніпропетровщини сталося понад 400 пожеж

Понад 400 пожеж у житлових будинках. Саме стільки загорянь у 2019-му  сталося на Дніпропетровщині. Більшість – через порушення елементарних правил протипожежної безпеки. Жертвами вогню стали 44 людини. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.  

 «Необачність та нехтування елементарними правилами протипожежної безпеки можуть призвести до трагедії. Куріння у ліжку, використання несправної газо- та електротехніки, відкритий вогонь, залишений без нагляду. Все це часто стає причиною пожежі у житловому будинку, – розповіли в управлінні цивільного захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації. – У 2019-му вже сталося понад 400 пожеж у домівках мешканців Дніпропетровщини. Загинуло 44 людини». 

 Рятувальники застерігають – свічки, сірники, лампадки заборонено лишати запаленими без нагляду дорослих.

Після використання необхідно вимикати електроприлади та електрообігрівачі,  слідкувати за їхньою справністю.

Якщо загоряння все ж почалося, заборонено тушити електроприлади водою або хімічною рідиною. Не можна  користуватися ліфтом. 

Мілке полум’я варто гасити підручними предметами – вогкою ганчіркою, ґрунтом, піском або водою. Якщо пожежа велика – треба швидко залишити приміщення або вийти на балкон, дихати через мокру тканину.

Телефон рятувальників – «101».

 

Завантажуємо ще