Опубліковано 17 грудня 2019 року, 14:49

У 2019-му бібліотеки Дніпропетровщини отримали більше 51 тисячі книжок

Іноземна література, твори українських авторів та книги для дітей. Понад 51 тисячу книжкових новинок отримали бібліотеки Дніпропетровщини у 2019 році. Це майже у п’ять разів більше, ніж минулоріч. Бібліотечні фонди поповнили за рахунок коштів держбюджету, повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Завдяки Міністерству культури, молоді та спорту України та Українському інституту книги, фонди публічних бібліотек Дніпропетровщини поповнились якісною літературою. У цілому область отримала 51 073 книжкові новинки. До кінця року передамо їх усім адресатам»,  розповіла начальниця управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Першина.

Книги вже направили до Дніпропетровської  обласної універсальної наукової  бібліотеки  ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. Нині їх розподіляють по всім книгосховищам області. Кожна бібліотека отримає близько 50 екземплярів.

«Цьогоріч у конкурсі по відбору книг для бібліотек взяло участь 151 видавництво. У цілому закупили понад півтисячі книжкових найменувань. Серед них – іноземна та дитяча література. 96%  – це твори сучасних авторів. На наступний рік плануємо ще більше надходжень», – повідомила директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Книги придбали завдяки Програмі поповнення фондів публічних бібліотек.

Завантажуємо ще