Опубліковано 21 лютого 2019 року, 11:30

У 2018 році Дніпропетровщину відвідали понад 100 іноземних делегацій - Валентин Резніченко

У 2018-му Дніпропетровщину відвідали понад 100 іноземних делегацій - на третину більше, ніж роком раніше. Про розширення співпраці в облдержадміністрації говорили із представниками Угорщини, Чехії, Словаччини, Польщі, Індії, Австралії, США та інших країн. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 «До Дніпропетровщини залучаємо інвесторів не словами, а реальними справами. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Аби розширити співпрацю з областю в економічній та культурній сферах, до ОДА приїжджають дипломати та представники міжнародних організацій з усього світу, - розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. - Іноземні партнери бачать: область сама вкладає в розвиток інфраструктури колосальні кошти. До того ж, ми не втручаємося в роботу підприємців, навпаки - допомагаємо долати бюрократичні перепони. А отже, починати бізнес тут можна без остраху». 

 Разом з іноземними інвесторами Дніпропетровщина розвиває альтернативну енергетику. Один із масштабних проектів - будівництво сонячної електростанції в Нікопольському районі. Вона буде найпотужнішою в Україні та увійде до трійки найбільших у Європі. Над проектом працюють український та китайський інвестори.

Співпрацювали і в гуманітарній сфері. У 2018 році реабілітацію у Литві пройшли 16 АТОвців. А загалом балтійські сусіди вже прийняли понад 160 військових із Дніпропетровщини.

Гуманітарну допомогу із Франції отримували лікарні області. Це меблі, обладнання та медичне приладдя. За 2017-2018 роки надійшло понад 30 вантажів.

У 2019 році до області завітало вже 7 іноземних делегацій.

Завантажуємо ще