Опубліковано 08 жовтня 2018 року, 11:30

У 2018-му в Марганці та Нікополі капітально ремонтуємо сім комунальних доріг – Валентин Резніченко

У 2018-му у двох промислових центрах Дніпропетровщини – Марганці й Нікополі – капітально ремонтують сім комунальних доріг. Роботи – обласним коштом. Загалом цьогоріч у регіоні оновлюємо покриття практично на 130 вулицях, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«Президент Петро Порошенко акцентує, що будівництво та капітальний ремонт доріг є одним з пріоритетів держави. На Дніпропетровщині приводимо до ладу як національні, так і комунальні шляхи. Це те, про що мешканці області мріяли десятиліттями. Додаткові кошти на ґрунтовне оновлення доріг всередині населених пунктів  – завдяки реформі децентралізації», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Цьогоріч ДніпроОДА веде капремонт майже на 130 комунальних дорогах.

У Марганці вже з якісним покриттям вулиці Ванцетті та Будівельна. А на вулиці Гідності ще тривають роботи.

«Свого часу всі вулиці Марганця не асфальтували, а бетонували. Тому на них було складно проводити поточний ремонт. Наразі сучасні технології дозволяють оновлювати міські шляхи до невпізнанності», – зазначила мер Марганця Олена Жадько. 

Вулиця Гідності – одна з головних транспортних магістралей міста, яка веде до автобусного та залізничного вокзалів.

«Звичайно, хочеться бачити вулицю такою, щоб нею можна було нормально пересуватися, а не об’їздити деінде», – побажав місцевий мешканець Євген Кравчук. 

У Нікополі вже комфортно рухатися вулицями Рижикова та Довгалевська. На них – якісний асфальт.

Ще дві дороги – у роботі. Зокрема, майже готова до експлуатації одна з центральних вулиць міста – Електрометалургів. Її ремонтували у два етапи: від «горбкуватого» мосту до виконкому й від «кільця» до вул.Херсонська. На черзі –благоустрій узбіч, нанесення розмітки та встановлення знаків.

«Дорога була – яма на ямі, неначе мінне поле. Машини не мчали, а стрибали. Швидше було пішки дійти, аніж доїхати, – пригадала місцева мешканка Віра Руснак. – Зараз шлях, як дзеркало».

Виїхала дорожня техніка й на вулицю Херсонська. Нею автівки, здебільшого вантажівки, виїжджають у напрямку Кропивницького. Наразі тривають роботи на найпроблемнішій ділянці дороги.

«Вантажівки розбили Херсонську вщент. Слава Богу, що розпочався ремонт. Чекаємо на нове покриття», – сказала місцева мешканка Лідія Малій. 

Головна вимога до підрядників – якість. В іншому випадку вони перероблятимуть недоліки власним коштом.

«За останні 3,5 роки відремонтували всередині населених пунктів області майже 500 доріг. Це більше 1,5 тисячі кілометрів. Особливу увагу приділяємо селам та малим містам», – зауважив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. 

 На ремонт – п’ятирічна гарантія.

У Марганці ремонтують вулицю Гідності.

Монтують бордюри.

«Звичайно, хочеться бачити вулицю такою, щоб нею можна було нормально пересуватися, а не об’їздити деінде», – побажав  Євген Кравчук.

 По вулиці великий пасажиропотік.

Увага, ремонтні роботи.

Незабаром тут буде нове якісне покриття.

У Нікополі...

 ...майже готова вул.Електрометалургів.

 Її ремонтували у два етапи.

Від «горбатого» мосту до виконкому й від «кільця» до вул.Херсонська.

 «Дорога була – яма на ямі, неначе мінне поле. Машини не мчали, а стрибали. Швидше було пішки дійти, аніж доїхати, – пригадала Віра Руснак. – Зараз шлях, як дзеркало».

Залишилися – благоустрій узбіч, нанесення розмітки та встановлення знаків.

Комфортно і водіям...

... і пішоходам.

 Працює дорожня техніка на вулиці Херсонська.

 По ній автівки виїжджають у напрямку Кропивницького.

 «Вантажівки розбили Херсонську вщент. Слава Богу, що розпочався ремонт. Чекаємо на нове покриття», – сказала Лідія Малій.

Наразі ремонтують найпроблемнішу ділянку.

 Головна вимога до підрядників – якість.

Капремонт - обласним коштом.

«За останні 3,5 роки відремонтували всередині населених пунктів області майже 500 доріг. Це більше 1,5 тисячі кілометрів. Особливу увагу приділяємо селам та малим містам», – зауважив Юрій Голик.

Завантажуємо ще