Опубліковано
29 травня 2015
року,
15:11
У 2015 році сільгосппідприємства Дніпропетровщини придбали 179 одиниць нової техніки
6299
Цього року сільськогосподарськими підприємствами Дніпропетровщини було закуплено 179 одиниць техніки на загальну суму понад 18,3 млн грн. Про це повідомили в департаменті агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Дніпропетровської ОДА.
«Незважаючи на кризову ситуацію в країні сільськогосподарські підприємства Дніпропетровщини продовжують розвиватися та впроваджувати сучасні технології обробки землі. Нові комбайни, трактори та сівалки дозволяють підвищити продуктивність і якість роботи аграріїв області», - зазначив директор департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Вадим Удовицький.
Він додав, що цього року підприємства області придбали 76 тракторів (25,2 млн грн), 12 комбайнів (10,5 млн грн) та 91 одиницю іншої техніки (32,4 млн грн). Це на 14 одиниць техніки більше, ніж за аналогічний період минулого року.
«Незважаючи на кризову ситуацію в країні сільськогосподарські підприємства Дніпропетровщини продовжують розвиватися та впроваджувати сучасні технології обробки землі. Нові комбайни, трактори та сівалки дозволяють підвищити продуктивність і якість роботи аграріїв області», - зазначив директор департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища Вадим Удовицький.
Він додав, що цього року підприємства області придбали 76 тракторів (25,2 млн грн), 12 комбайнів (10,5 млн грн) та 91 одиницю іншої техніки (32,4 млн грн). Це на 14 одиниць техніки більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво