Опубліковано 26 травня 2015 року, 14:04

У 2015 році на Дніпропетровщині до сімейних форм виховання влаштовано 48 дітей
На Дніпропетровщині зменшується кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у державних закладах. Це обумовлено влаштуванням їх до сімейних форм виховання. Лише у січні-квітні 2015 року 48 таких дітей знайшли сім’ї. Про це повідомили в службі у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації.

Крім того, протягом січня-квітня 2015 року на Дніпропетровщині усиновлено 51 дитину. Влаштовано під опіку та піклування 251 дитину. Створено 4 дитячі будинки сімейного типу, до яких улаштовано 40 дітей, та 14 прийомних сімей, до яких улаштовано 37 дітей.
Загалом на сьогодні на Дніпропетровщині проживає 8873 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З них 8201 дитина охоплена сімейними формами виховання, 438 дітей виховуються у державних закладах, решта перебувають у медичних закладах, центрах реабілітації тощо.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux