Опубліковано
04 жовтня 2016
року,
16:30
Цьогоріч на реабілітацію до Литви відправили вже 22 бійця АТО, - Валентин Резніченко
3006
Сьогодні ще два атошника відправилися на реабілітацію до Литви. Протягом 24 днів чоловіки відновлюватимуть здоров’я у друскінінкайському госпіталі. З початку АТО там вже допомогли 120 бійцям Дніпропетровської області.
«З початку АТО реабілітацію у Литві пройшли вже 120 бійців області, 20 з них побували там цьогоріч, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині відправляємо туди ще двох учасників АТО, а вже у листопаді у країні Північної Європи поправлятимуть здоров’я ще четверо наших бійців».
Реабілітацію у Литві проходять бійці, які отримали важкі поранення у боях. Протягом 24 днів вони відновлюють здоров’я у госпіталі міста Друскінінкай. Це старовинний литовський курорт, який спеціалізується на лікуванні травм опорно-рухового апарату. Він славиться також чистим повітрям, цілющими грязями та мінеральними водами.
44-річний Микола Бакаєв рушає до Литви, щоб вилікувати ногу. Чоловік отримав травму ще у 2014-му, майже півтори роки провів у лікарнях.
«До АТО пішов добровольцем, служив у 17-й танковій бригаді. Захищати Україну довелося не довго – вже за місяць я отримав важкий перелом стегна. Нога й досі болить. Впевнений, після лікування в Литві стане краще», – сказав Микола Бакаєв.
До Литви летить і 31-річний Євген Зибін. Він також служив у 17-й танковій бригаді. Був поранений у 2014-му при виході з Дебальцево. Через травму передпліччя чоловік й досі не може рухати рукою. Декілька операцій не допомогли.
«Хочу скоріше повернутися на службу. Сподіваюсь, мені це вдасться. Мій товариш вже побував на реабілітації у Литві. Він ледь пересувався на милицях, а нині вже служить у спецпідрозділі», – сказав Євген Зибін.
У гості до Литви бійці рушають не з порожніми руками. Везуть с собою книжки та диск «Пісні, народжені в АТО». Останній записали одразу після фестивалю атошних пісень, який у травні 2016-го організувала Дніпропетровська ОДА разом з обласною асоціацією воїнів АТО.
Реабілітація бійців АТО у Литві стала можливою завдяки домовленостям Дніпропетровської ОДА з Почесним консульством Литовської Республіки у Дніпрі.
Микола Бакаєв чекає на літак.

Разом із побратимом Євгеном Зибіним він рушає до Литви.

До європейської країни відправляються не з порожніми руками.

Реабілітація у закордонному госпіталі триватиме 24 дні.

На Батьківщині чоловіків чекають здоровими та щасливими.
«З початку АТО реабілітацію у Литві пройшли вже 120 бійців області, 20 з них побували там цьогоріч, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Нині відправляємо туди ще двох учасників АТО, а вже у листопаді у країні Північної Європи поправлятимуть здоров’я ще четверо наших бійців».
Реабілітацію у Литві проходять бійці, які отримали важкі поранення у боях. Протягом 24 днів вони відновлюють здоров’я у госпіталі міста Друскінінкай. Це старовинний литовський курорт, який спеціалізується на лікуванні травм опорно-рухового апарату. Він славиться також чистим повітрям, цілющими грязями та мінеральними водами.
44-річний Микола Бакаєв рушає до Литви, щоб вилікувати ногу. Чоловік отримав травму ще у 2014-му, майже півтори роки провів у лікарнях.
«До АТО пішов добровольцем, служив у 17-й танковій бригаді. Захищати Україну довелося не довго – вже за місяць я отримав важкий перелом стегна. Нога й досі болить. Впевнений, після лікування в Литві стане краще», – сказав Микола Бакаєв.
До Литви летить і 31-річний Євген Зибін. Він також служив у 17-й танковій бригаді. Був поранений у 2014-му при виході з Дебальцево. Через травму передпліччя чоловік й досі не може рухати рукою. Декілька операцій не допомогли.
«Хочу скоріше повернутися на службу. Сподіваюсь, мені це вдасться. Мій товариш вже побував на реабілітації у Литві. Він ледь пересувався на милицях, а нині вже служить у спецпідрозділі», – сказав Євген Зибін.
У гості до Литви бійці рушають не з порожніми руками. Везуть с собою книжки та диск «Пісні, народжені в АТО». Останній записали одразу після фестивалю атошних пісень, який у травні 2016-го організувала Дніпропетровська ОДА разом з обласною асоціацією воїнів АТО.
Реабілітація бійців АТО у Литві стала можливою завдяки домовленостям Дніпропетровської ОДА з Почесним консульством Литовської Республіки у Дніпрі.
Микола Бакаєв чекає на літак.

Разом із побратимом Євгеном Зибіним він рушає до Литви.

До європейської країни відправляються не з порожніми руками.

Реабілітація у закордонному госпіталі триватиме 24 дні.

На Батьківщині чоловіків чекають здоровими та щасливими.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво