Опубліковано 01 вересня 2015 року, 14:06

Цього року втрати питної води в П'ятихатках скоротять на 60%, наступного - повністю
Завершується капітальний ремонт водоводу від Макортівського водосховища до насосно-фільтрувальної станції в селі Грушуватка. У наступному році реставрують ділянку від цього села до П'ятихаток. Це дозволить повністю позбавити мешканців міста перебоїв з питною водою. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.
Ремонт першої проблемної ділянки почався в серпні і вже добігає кінця. Для цього з обласного бюджету виділили 2,5 мільйонів гривень. Роботи завершаться на початку вересня.
«Мешканці П’ятихаток роками страждали від регулярних перебоїв з питною водою, - зазначив заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва ОДА Василь Разводов. - Загалом, на двох ділянках - до і після села Грушуватка - втрати води досягали 80%. Керівник області Валентин Резніченко поставив завдання терміново виправити ситуацію. Вже у вересні ми зменшимо втрати на 60%. У наступному році - вирішимо питання повністю».
У липні цього року голова ОДА розпорядився відремонтувати 6 водоводів Дніпропетровщини. А саме: водопровід у Синельниковому, Вовчанський водозабір, пошкоджені ділянки магістрального водоводу Дніпро-Західний Донбас, водоводи до П'ятихаток, селища Гвардійське Новомосковського району, Тернівки та Верхньодніпровська.
Нещодавно було відремонтовано водовід Вовчанського водозабору. Мешканці Васильківки написали Валентину Резніченку листа-подяку, бо з 2013 року страждали від регулярних перебоїв з питною водою.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux