Опубліковано 20 листопада 2018 року, 11:30

Створюємо сучасний освітній простір для дітей Лихівської громади – Валентин Резніченко

Лихівська опорна школа набуває сучасного вигляду. Все – завдяки реконструкції, першій за понад 40-річну історію закладу. Її проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Зараз ремонтники термомодернізують фасад будівлі. Поруч зводять сучасні ігрові майданчики. Згодом осучаснять і приміщення всередині. Після завершення всіх робіт школа стане яскравою та енергоефективною, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

 «Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила громадам величезні можливості для відновлення та розбудови інфраструктури. Підтримуємо території – капітально ремонтуємо дороги, лікарні, школи та дитсадки. Осучаснюємо і Лихівську опорну школу. Після її реконструкції маленькі мешканці Лихівської громади матимуть теплу яскраву школу та сучасну базу для занять спортом», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

 Лихівську опорну школу звели понад 40 років тому. З тих пір – жодного капремонту. Через застарілі вікна та систему опалення у закладі було холодно. На уроках доводилося сидіти у курточках, згадують учні.

За термомодернізацію школи взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Ремонтники вже замінили всі вікна і вхідні двері. Нині утеплюють фасад. Він буде вентильований, двокольоровий.

«Діти дуже зраділи, що їхня школа матиме такий сучасний вигляд, як і Солонянська. Вони прагнуть навчатися в комфортних умовах і йти в ногу з часом», – сказала директор закладу Лариса Дерід.

В одному крилі школи вже нова система опалення. Зараз триває реконструкція спортивної зали та декількох кабінетів. Згодом осучаснять всі класи та коридори.

«Ми всі дуже чекали на такі зміни. Хочеться, щоб наша школа відповідала сучасним стандартам, а діти не відчували, що вони навчаються в сільській місцевості», – сказала вчителька Олена Сокур.

У розпалі – створення сучасної спортивної бази для школярів. Майже готове міні-футбольне поле із біговими доріжками.

Поруч облаштовують ще декілька майданчиків. Там можна буде займатися гімнастикою, грати у баскетбол та волейбол. Малеча початкової школи матиме окремий спортмайданчик. Буде і зона для ворк-аута, і місце для стрибків у довжину. Все – з нетравматичним гумовим покриттям.

 «Навіть не очікував, що в нашому віддаленому селі з’явиться такий чудовий стадіон, – поділився учень Денис Квашенко. – Вражає сучасне покриття нових бігових доріжок. Воно значно краще за асфальтове. Тепер набагато зручніше готуватися до змагань з легкої атлетики».

У школі – майже 300 учнів. Це мешканці селищ Лихівка та Райдужне.

«Оновлена школа стане дуже привабливою, і дітям буде цікавіше ходити до неї, – розповіла одинадцятикласниця Діана Шевченко. – Шкода, що вже за декілька місяців закінчую школу і не встигну побачити рідний заклад у всій красі». 

 Загалом у 2018-му Дніпропетровська ОДА приводить до ладу понад 30 опорних і основних шкіл.


Лихівську опорну школу реконструюють вперше за понад 40 років

Будівля вже із новими вікнами..

..та утепленим цоколем

Зараз ремонтники термомодернізують фасад

Він буде теплим..

..та вентильованим

«Діти дуже зраділи, що їхня школа матиме такий сучасний вигляд, як і Солонянська», – Лариса Дерід

Тривають роботи всередині

Осучаснюють спортивну залу

В одному крилі вже нова система опалення

В деяких кабінетах шпаклюють стіни

«Хочеться, щоб наша школа відповідала сучасним стандартам», – Олена Сокур

Згодом приведуть до ладу інші приміщення –..

..коридори,..

..класи

Вони набудуть сучасного вигляду

«Оновлена школа стане дуже привабливою, і дітям буде цікавіше ходити до неї», – Діана Шевченко

На шкільному подвір’ї для учнів створюють сучасну спортивну базу

Майже готове міні-футбольне поле..

..зі штучним покриттям..

..та біговими доріжками

Вже поставили огорожу

Поруч готують основу під інші майданчики –..

..для ігрових видів спорту та гімнастики

«Навіть не очікував, що в нашому віддаленому селі з’явиться такий чудовий стадіон», – Денис Квашенко

У школі – майже 300 учнів

Це маленькі мешканці селищ Лихівка та Райдужне

Загалом у 2018-му ДніпроОДА приводить до ладу понад 30 шкіл

Завантажуємо ще