Опубліковано
15 січня 2016
року,
09:30
Старовинні рецепти українських страв та давні зимові традиції: мешканців та гостей Дніпропетровщини запрошують до «зелених садиб»
4796
Відпочити від міського ритму, поринути у світ українських традицій та весело провести зимові канікули. Найкраще це можна зробити у «зелених садибах» Дніпропетровщини. В області «зелений» туризм з кожним роком стає все більш популярним. Відпочити в садибах, максимально наближених до природи, можна в Нікопольському, Петриківському, Новомосковському, Синельниківському, Межівському та Криничанському районах, повідомляють в департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.
У «зелених» садибах та рибальських клубах гостей водять лісовими маршрутами, пригощають блюдами старовинної української кухні, розважають театралізованим шоу на конях. Відпочиваючим пропонують позайматися зі спортивною та аматорською рибалкою.
На Дніпропетровщині у кожної садиби є своя родзинка. На Нікопольщині гостей водять лісовими маршрутами. У Межівському районі дивують романськими вівцями, в’єтнамськими поросятами та різноманітною птицею. На Петриківщині туристів запрошують чотири козацьких хутори, у яких гостей зустрічають козаки на конях, пригощають традиційними стравами української кухні та розважають шоу з шабельним боєм.
Довідкову інформацію щодо зеленого туризму можна отримати за телефоном 742-88-52.
Відпочити в садибах, максимально наближених до природи, можна в Нікопольському, Петриківському, Новомосковському, Синельниківському, Межівському та Криничанському районах
![](/storage/app/media/news/_1_15150091316532-284A.jpg)
Старовинні рецепти українських страв та давні зимові традиції,
![](/storage/app/media/news/_1_15150091316536-4722.jpg)
...козацький гарт та розваги - все це в...
![](/storage/app/media/news/_1_151500913165311-3F52.jpg)
..."зелених садибах" Дніпропетровщини
У «зелених» садибах та рибальських клубах гостей водять лісовими маршрутами, пригощають блюдами старовинної української кухні, розважають театралізованим шоу на конях. Відпочиваючим пропонують позайматися зі спортивною та аматорською рибалкою.
На Дніпропетровщині у кожної садиби є своя родзинка. На Нікопольщині гостей водять лісовими маршрутами. У Межівському районі дивують романськими вівцями, в’єтнамськими поросятами та різноманітною птицею. На Петриківщині туристів запрошують чотири козацьких хутори, у яких гостей зустрічають козаки на конях, пригощають традиційними стравами української кухні та розважають шоу з шабельним боєм.
Довідкову інформацію щодо зеленого туризму можна отримати за телефоном 742-88-52.
Відпочити в садибах, максимально наближених до природи, можна в Нікопольському, Петриківському, Новомосковському, Синельниківському, Межівському та Криничанському районах
![](/storage/app/media/news/_1_15150091316532-284A.jpg)
Старовинні рецепти українських страв та давні зимові традиції,
![](/storage/app/media/news/_1_15150091316536-4722.jpg)
...козацький гарт та розваги - все це в...
![](/storage/app/media/news/_1_151500913165311-3F52.jpg)
..."зелених садибах" Дніпропетровщини
Завантажуємо ще