Опубліковано 26 березня 2020 року, 18:48

Стали відомі критерії, за якими в області готують додаткові госпітальні бази

В області готують додаткові осередки для лікування хворих на коронавірус. У разі необхідності туди доставлятимуть мешканців, якщо не вистачатиме двох основних госпітальних баз. Про головні критерії створення додаткових баз сповістив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Сьогодні відбулася селекторна нарада за участю Прем’єр-міністра, міністра охорони здоров’я та головного санітарного лікаря України. Там були чітко оговорені головні індикатори визначення нових осередків лікування хворих на коронавірус. Це кваліфікований персонал, наявність обладнання та доступність медзакладу, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – На сьогодніі епідеміологічна ситуація в регіоні стабільна. Проте аби бути готовими до будь-якого її розвитку, добираємо додаткові госпітальні бази. Задля своєчасного лікування хворих та безпеки всіх мешканців регіону».

Нині в області – дві госпітальні бази. Це Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Загалом вони – на 430 ліжок і найперші приймають пацієнтів з коронавірусом.

«Додатково обираємо лікарні, які надаватимуть медичну допомогу хворим на коронавірус. Розглядаємо саме ті заклади, у яких зосереджені  найкращі фахівці. Другий критерій підбору – наявність необхідного обладнання. Третій – доступність для швидкого доставлення хворих», – сказав директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

Наразі в Україні – 156 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Три з них – на Дніпропетровщині.

Завантажуємо ще