Опубліковано 01 березня 2021 року, 12:30

Спортсменки з Кам’янського здобули Кубок України з волейболу

Вперше в історії спортсменки Дніпропетровщини вибороли Кубок України з волейболу. Нагороду здобула команда камянського спортклубу «Прометей». Про це повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Завершився «Фінал чотирьох» Кубку України з волейболу серед жінок сезону 2020-2021. Багато років волейболістки з южненського «Хіміка» здобували перемогу. Цьогоріч вперше в історії головний трофей вибороли спортсменки з Камянського»,  сказав Олександр Пшеничников.

За перемогу змагалися чотири команди – «Прометей» з Кам’янського, «Хімік» з Южного, «Регіна» з Рівного та «Аланта» з Дніпра.

У фіналі зійшлися волейболістки з «Прометея» та «Хіміка». Кам’янчанки виграли з рахунком 3:1 по сетах.

«Для нашої жіночої команди з волейболу це лише другий спортивний сезон. Але дівчата вже встигли гучно про себе заявити. Восени здобули Суперкубок, тепер – Кубок України. Вони вийшли до півфіналу Суперліги та мають усі шанси виграти чемпіонат України»,  розповів президент СК «Прометей» Володимир Дубинський.