Опубліковано 26 лютого 2020 року, 11:30

Спортсменка з Дніпропетровщини виборола «золото» на Кубку світу з самбо

Самбістка з Дніпропетровщини Катерина Москальова перемогла на етапі Кубку світу в Мінську. «Золоту» нагороду дівчина отримала першого ж дня міжнародних змагань. Виступала у ваговій категорії до 72 кг. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Катерина дуже перспективна спортсменка. Вона переможниця молодіжних чемпіонатів світу та Європи. Нині успішно дебютує на дорослих змаганнях, – зазначили в управлінні. –  Влітку 2019 року стала срібною призеркою на Європейських іграх у Білорусі».

Боротьбою дівчина займається вже 11 років. У 2019 році отримала орден княгині Ольги за високі спортивні досягнення.

Загалом команда наших самбістів виборола на Кубку світу 28 медалей – 6 золотих, 10 срібних та 12 бронзових. Участь взяли представники понад 20 країн світу.