Опубліковано 25 листопада 2020 року, 10:42

Спортсмени Дніпропетровщини здобули три медалі європейської першості з тхеквондо ВТФ

Спортсмени області вибороли три нагороди на 8-му Клубному чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ. Скарбничку регіону поповнили дві золоті та одна бронзова медалі. Про це розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«У хорватському Загребі пройшла командна європейська першість, – зазначив Олександр Пшеничников. – Загалом на чемпіонаті виступили близько 20 представників України. Гарний результат показали вихованці Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Маємо двох переможниць та бронзового призера».

«Золото» взяли дві Марії – Леонова та Думіна. «Бронзу» виборов  Микита Беспятий у ваговій категорії до 68 кг. Для хлопця, на відміну від більш досвідчених дівчат, міжнародна нагорода стала першою. Крім того, спортсмени вибороли додаткові квоти на участь в основних чемпіонатах Європи.

Змагання 8 Open European Club Championship 2020 проходили протягом чотирьох днів. Участь у них взяли понад 70 спортивних клубів.

Турнір проходив за посилених карантинних заходів. Учасники пройшли ПЛР-тестування. Обов’язковими були температурний скринінг, захисні маски та дезінфекція.