Опубліковано 09 листопада 2020 року, 14:07

Спортсмени Дніпропетровщини здобули п’ять нагород на чемпіонаті світу з самбо

У Сербії завершився чемпіонат світу з самбо серед дорослих, юніорів та молоді. Здобуток представників Дніпропетровщини – п’ять бронзових медалей. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

«Майже всі, хто поїхав на світові змагання від нашої області, вибороли нагороди. Загалом у складі збірної України виступили 6 представників регіону. Кожен спортсмен провів від 2 до 3 зустрічей, – зазначив Олександр Пшеничников. – Першість відбувалась у Сербському місті Новий Сад. За суворого дотримання правил карантину».

Бронзовими призерами світової першості стали: Софія Бородінських, Маргарита Бєлкова, Валерія Захаревич, Катерина Човгун, Руслана Перехрест.

За десять днів участь в чемпіонаті взяли більш ніж 400 спортсменів з понад 30 країн. Всі мали дотримуватися заходів безпеки. Найперше, учасники за 72 години до прибуття в Сербію здавали ПЛР-тест на наявність COVID-19.

Турнір проходив без глядачів, а переміщення спортсменів обмежувалися ареною чемпіонату та готелем. Вболівальники могли дивитися виступи учасників онлайн.