Опубліковано 21 серпня 2020 року, 10:02

Спортсмени Дніпропетровщини привезли 3 медалі з чемпіонату України з кульової стрільби

У Вінниці пройшов літній чемпіонат України з кульової стрільби з гвинтівки. Спортсмени Дніпропетровщини привезли 3 медалі. За результатами змагань збірна команда області – на 3 місці. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«На чемпіонаті України Дніпропетровщину представили 9 спортсменів. Чоловіки та жінки змагалися у стрільбі з малокаліберної та пневматичної гвинтівки. Мали поцілити у мішень з дистанцій 10 та 50 метрів. За результатами збірна команда області посіла 3-тє загальнокомандне місце. Також спортсмени вибороли медалі в особистих вправах», – сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

В особистих вправах «золоту» та «бронзову» медалі здобула Вероніка Скоріна. Ще одна «бронза» - у Андрія Колесникова.

Загалом у всеукраїнських змаганнях взяли участь 13 команд та 92 спортсмени з різних областей країни.