Опубліковано
13 червня 2016
року,
14:30
Сотні жителів Дніпропетровщини долучилися до велопробігу (ФОТОРЕПОРТАЖ)
3805
Близько тисячі жителів Дніпропетровщини взяли участь у масштабному велопробігові. Його учасники проїхали колонною від Фестивального причалу до міського річкового порту. Спортсмени та любителі, дорослі та діти – насолодитися велопрогулянкою центром міста змогли усі бажаючі. Долучилися до події й бійці АТО, які повернулися з фронту.
Велопробіг в обласному центрі зібрав чимало небайдужих до активного способу життя.

Учасники рухались від Фестивального причалу до міського річкового порту та назад. На час пробігу рух транспорту по Набережній Січеславській перекрили.

«Мета велопробігу – об’єднати жителів Дніпропетровщини з учасниками АТО, які виступають за здоровий спосіб життя. Ми хочемо показати, що бійці також люблять веселитися та проводи час у гарній компанії. Такі заходи не тільки об’єднують людей, а й допомагають воїнам, які повернулися з фронту, звикати до життя під мирним небом» - розповів радник очільника Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.
У велопробігові взяли участь представники облдержадміністрації, Центру допомоги бійцям АТО та членам їхніх сімей, Товариства ветеранів АТО, Дніпропетровської обласної асоціації об’єднань учасників АТО, Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту.

До велосипедистів долучилися мотоциклісти та автомобілісти. Серед поціновувачів мотоциклів – радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Від велопробігу очікуємо задоволення. Приїхали усією родиною. Приємно, що у місті проводять такі заходи», - зазначив учасник велопробігу Володимир Утаков. До активного відпочинку чоловік залучив й своїх дружину та дочку.

На Фестивальному причалі зібралося чимало людей.

Були тут і зовсім маленькі велосипедисти…

…і гості з інших міст області. Андрій Листопадов приїхав з Новомосковська. Для нього велопрогулянки – традиція. Щонеділі хлопець виїжджає на традиційний пробіг разом з друзями.

Після пробігу учасники не поспішали розходитись. На Фестивальному причалі можна було підкріпитися,

…перевірити стан власного велосипеду,

…ознайомитись з новинками техніки,

…приміряти спеціалізований спортивний одяг.

Велосипеди, прикрашені національними прапорцями, ще довго не залишали причал.

«Родинні велопрогулянки з дітьми організовуємо щотижня. Ми з чоловіком змалку привчаємо своїх хлопців до здорового способу життя. Тому сьогоднішнє спортивне свято не могли пропустити. Чудово, що у таких масових пробігах можуть брати участь навіть найменші велосипедисти», - поділилася враженнями учасниця заходу Юлія Поповкіна.

Планують, що велопробіги стануть традиційними.
Велопробіг в обласному центрі зібрав чимало небайдужих до активного способу життя.

Учасники рухались від Фестивального причалу до міського річкового порту та назад. На час пробігу рух транспорту по Набережній Січеславській перекрили.

«Мета велопробігу – об’єднати жителів Дніпропетровщини з учасниками АТО, які виступають за здоровий спосіб життя. Ми хочемо показати, що бійці також люблять веселитися та проводи час у гарній компанії. Такі заходи не тільки об’єднують людей, а й допомагають воїнам, які повернулися з фронту, звикати до життя під мирним небом» - розповів радник очільника Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.
У велопробігові взяли участь представники облдержадміністрації, Центру допомоги бійцям АТО та членам їхніх сімей, Товариства ветеранів АТО, Дніпропетровської обласної асоціації об’єднань учасників АТО, Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту.

До велосипедистів долучилися мотоциклісти та автомобілісти. Серед поціновувачів мотоциклів – радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Від велопробігу очікуємо задоволення. Приїхали усією родиною. Приємно, що у місті проводять такі заходи», - зазначив учасник велопробігу Володимир Утаков. До активного відпочинку чоловік залучив й своїх дружину та дочку.

На Фестивальному причалі зібралося чимало людей.

Були тут і зовсім маленькі велосипедисти…

…і гості з інших міст області. Андрій Листопадов приїхав з Новомосковська. Для нього велопрогулянки – традиція. Щонеділі хлопець виїжджає на традиційний пробіг разом з друзями.

Після пробігу учасники не поспішали розходитись. На Фестивальному причалі можна було підкріпитися,

…перевірити стан власного велосипеду,

…ознайомитись з новинками техніки,

…приміряти спеціалізований спортивний одяг.

Велосипеди, прикрашені національними прапорцями, ще довго не залишали причал.

«Родинні велопрогулянки з дітьми організовуємо щотижня. Ми з чоловіком змалку привчаємо своїх хлопців до здорового способу життя. Тому сьогоднішнє спортивне свято не могли пропустити. Чудово, що у таких масових пробігах можуть брати участь навіть найменші велосипедисти», - поділилася враженнями учасниця заходу Юлія Поповкіна.

Планують, що велопробіги стануть традиційними.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво