Опубліковано 29 березня 2018 року, 09:30

Солонянська опорна школа перемогла у всеукраїнському екологічному проекті

Солонянська опорна школа №1 перемогла у всеукраїнському проекті «Zero Waste School», який пропагує культуру правильного сортування відходів. Тепер учнівська команда вирушить до Києва на тренінг. Здобуті знання молодь передаватиме друзям, батькам, вчителям. 

«Ми заповнили анкету, написали мотиваційного листа та зібрали команду однодумців, яку представили в 40-секундному ролику. Результат – наша школа у числі переможців проекту. Дітям цікаво, вони вмотивовані. Здобуті знання неодмінно застосуємо на практиці. Будемо правильно сортувати сміття, аби зберегти довкілля», – розказала викладач біології та методист Інна Пушко. 

Тепер у команди Солонянської школи попереду декілька етапів навчання. Спочатку вона візьме участь у тренінгу Active Citizens, де дізнається, як взаємодіяти всередині громади, вести перемовини, вирішувати складні ситуації.

Крім того, команда складе план реалізації власного проекту, спрогнозує ризики, довідається, як комунікувати з громадськими організаціями та ЗМІ.

Також тренери дадуть рекомендації, як залучати кошти для розвитку громад.

Після навчання учасники повернуться додому та проведуть дводенний тренінг для учнів, вчителів і батьків. На ньому розкажуть, як правильно сортувати сміття – метал, папір та пластик, та завдяки цьому заробляти на потреби школи і громади.

У вересні школи-учасниці проекту організують Zero Waste Day для місцевої громади.

Загалом у конкурсі перемогли 50 українських шкіл.

Всеукраїнський проект «Zero Waste School» покликаний навчити учнів і вчителів запроваджувати культуру сортування відходів у своїй школі і громаді.

Завантажуємо ще