Опубліковано
05 червня 2015
року,
19:00
Сьогодні медзаклади Дніпропетровська прийняли із зони АТО 15 бійців
6254
За оперативними даними сьогодні Дніпропетровськ прийняв на лікування із 66-го Львівського військового мобільного шпиталю (Донецька область) 15 військовослужбовців ЗСУ. 14 з них доставили до військового госпіталю, 1 – до лікарні ім. Мечникова. Загалом з 3 по 5 червня до медзакладів міста із зони АТО доставили 58 бійців. Про це повідомила радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа.
«Лікарні Дніпропетровська готові приймати військовослужбовців та забезпечені необхідними медичними препаратами та витратними матеріалами. У цілодобовому режимі за життя та здоров’я героїв борються найкращі лікарі регіону. Питання медичної допомоги пораненим тримає на особистому контролі очільник області Валентин Резніченко», - зазначила Тетяна Губа.
Також вона розповіла, що сьогодні 17 військовослужбовців із Дніпропетровська спеціальним літаком були відправлені на подальше лікування до Військово-медичного клінічного центру південного регіону Міністерства оборони України (Одеського госпіталю). Із них 13 людей – із 28-ї механізованої бригади ЗСУ.
«Лікарні Дніпропетровська готові приймати військовослужбовців та забезпечені необхідними медичними препаратами та витратними матеріалами. У цілодобовому режимі за життя та здоров’я героїв борються найкращі лікарі регіону. Питання медичної допомоги пораненим тримає на особистому контролі очільник області Валентин Резніченко», - зазначила Тетяна Губа.
Також вона розповіла, що сьогодні 17 військовослужбовців із Дніпропетровська спеціальним літаком були відправлені на подальше лікування до Військово-медичного клінічного центру південного регіону Міністерства оборони України (Одеського госпіталю). Із них 13 людей – із 28-ї механізованої бригади ЗСУ.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво