Опубліковано 21 листопада 2017 року, 16:30

Скарбниця збірної Дніпропетровської області з таеквондо поповнилася на 21 медаль
Спортсмени збірної Дніпропетровщини з таеквондо завоювали 21 медаль на кубку України. Змагання проходили в Черкасах, розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Спортсмени області вибороли 5 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей. Найбільше довелося «потягатися» з представниками Херсонщини, які обійшли нас на одну медаль», - розповів віце-президент обласної федерації таеквондо Андрій Альохін.

Перше загальнокомандне місце завоювали таеквондисти Київщини, друге – Харківщини, третє – спортсмени з Херсону. Дніпропетровщина посіла четверте місце, обійшовши Черкаську, Кіровоградську та Вінницьку області.

На змагання до Черкас з’їхалися більше п’ятисот учасників зі всієї України. Це спортсмени від одинадцяти до сорока років, додав тренер.

«Тепер у планах обласної федерації – провести обласні змагання та відібрати призерів на чемпіонат України. Там визначаться учасники європейської першості», - зауважив Андрій Альохін.


Скарбниця збірної Дніпропетровської області з таеквондо поповнилася на 21 медаль
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux