Опубліковано 26 травня 2016 року, 17:01

Сила духу: півсотні нагород вибороли спортсмени з обмеженими можливостями на регіональній спартакіаді
Настільний теніс, шахи, дартс, баскетбол, армрестлінг і підняття гирі – у таких видах спорту змагалися ті, хто травмувався на виробництві. Майже 80 спортсменів перевіряли волю до перемоги на IV обласній спартакіаді «Сила духу». Результатом змагань стали 50 медалей різного ґатунку. Переможці представлятимуть Дніпропетровщину на всеукраїнських змаганнях в Ужгороді. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.

На Дніпропетровщині 77 спортсменів із обмеженими можливостями взяли участь у традиційних обласних змаганнях. Це люди, які втратили на виробництві здоров’я, та не втратили жагу до життя.

Вони стали прикладом для наслідування у настільному тенісі та баскетболі. Також з азартом змагалися, хто сильніший в армрестлінгу, хто влучніше кидає дротик, вправніше піднімає гирі, точніше розігрує шахові комбінації.

За підсумками змагань, у спортивному доробку учасників 17 золотих медалей, стільки ж срібних, 16 бронзових.

У загальнокомандному заліку абсолютну перемогу здобула збірна Жовтих Вод та Кам’янського. Другою прийшла до фінішу команда Павлограда. На третю сходинку п’єдесталу піднялися спортсмени Першотравенська.

Учасники кажуть, що попри виклики долі із задоволенням займаються спортом, наповнюють життя яскравими подіями, новими звершеннями та перемогами.

Фінальні змагання пройдуть у червні в Ужгороді. Дніпропетровщину презентуватимуть 11 спортсменів.

Мешканці Дніпропетровщини з обмеженими можливостями змагалися в шести видах спорту.

За підсумками змагань, у спортивному здобутку – півсотні нагород.