Опубліковано
15 грудня 2015
року,
18:02
Швейцарія передала Дніпропетровщині препарати для онкохворих на 1,8 млн. грн.
4936
Дніпропетровська міська лікарня №4 отримала гуманітарну допомогу на 1,8 млн. грн. Це незамінні для більшості онкохворих хіміотерапевтичні препарати. Безкоштовні ліки одержать всі пацієнти медзакладу, які цього потребують.
«Швейцарія не вперше підтримує нашу область. У гематологічному відділенні 4-ї лікарні вже працюють п’ять апаратів для гемодіалізу від західних партнерів. І от сьогодні знову отримали вкрай важливу гуманітарну допомогу – дороговартісні хіміотерапевтичні препарати на 1,8 млн. грн. Ці ліки допоможуть десяткам дніпропетровських пацієнтів», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.
Препарати, які передала області Швейцарія, дозволяють боротися з пухлинами легенів, молочної залози, кишківника та нирок. Є й ліки для супроводжуючої терапії.
«Побічний ефект у пацієнтів, які отримують хіміотерапію, - зниження лейкоцитів. Через це вони можуть підхопити інфекцію, що вкрай небезпечно. Цей препарат дуже важливий, адже дозволяє підняти рівень лейкоцитів у крові, - показує одну з коробочок з ліками представник Швейцарського бюро співробітництва Рольф Штрьолі. – Кошти на цю гуманітарну допомогу виділив уряд Швейцарії. Ми раді, що можемо підтримати дніпропетровську лікарню в умовах складної ситуації в Україні».
Це саме ті препарати, які замовляли, розповів головний лікар Дніпропетровської лікарні № 4 Костянтин Чебанов. Та додав: цьогоріч від Швейцарії, Японії, Франції лікарня отримала медикаменти та обладнання на майже 20 млн. грн.
Лікарі розпаковують коробки з гуманітарною допомогою.

Кажуть: це саме ті препарати, яких найбільше потребували їх онкохворі пацієнти.

Ці ліки дозволяють боротися з пухлинами легенів, молочної залози, кишківника та нирок.

Є й ліки для супроводжуючої терапії. Рольф Штрьолі саме показує препарат, який дозволяє підняти рівень лейкоцитів у крові.

Медикаменти від Швейцарії допоможуть десяткам дніпропетровських пацієнтів, впевнені лікарі.

Цьогоріч від Швейцарії, Японії, Франції лікарня отримала медикаменти та обладнання на майже 20 млн. грн.
«Швейцарія не вперше підтримує нашу область. У гематологічному відділенні 4-ї лікарні вже працюють п’ять апаратів для гемодіалізу від західних партнерів. І от сьогодні знову отримали вкрай важливу гуманітарну допомогу – дороговартісні хіміотерапевтичні препарати на 1,8 млн. грн. Ці ліки допоможуть десяткам дніпропетровських пацієнтів», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.
Препарати, які передала області Швейцарія, дозволяють боротися з пухлинами легенів, молочної залози, кишківника та нирок. Є й ліки для супроводжуючої терапії.
«Побічний ефект у пацієнтів, які отримують хіміотерапію, - зниження лейкоцитів. Через це вони можуть підхопити інфекцію, що вкрай небезпечно. Цей препарат дуже важливий, адже дозволяє підняти рівень лейкоцитів у крові, - показує одну з коробочок з ліками представник Швейцарського бюро співробітництва Рольф Штрьолі. – Кошти на цю гуманітарну допомогу виділив уряд Швейцарії. Ми раді, що можемо підтримати дніпропетровську лікарню в умовах складної ситуації в Україні».
Це саме ті препарати, які замовляли, розповів головний лікар Дніпропетровської лікарні № 4 Костянтин Чебанов. Та додав: цьогоріч від Швейцарії, Японії, Франції лікарня отримала медикаменти та обладнання на майже 20 млн. грн.
Лікарі розпаковують коробки з гуманітарною допомогою.

Кажуть: це саме ті препарати, яких найбільше потребували їх онкохворі пацієнти.

Ці ліки дозволяють боротися з пухлинами легенів, молочної залози, кишківника та нирок.

Є й ліки для супроводжуючої терапії. Рольф Штрьолі саме показує препарат, який дозволяє підняти рівень лейкоцитів у крові.

Медикаменти від Швейцарії допоможуть десяткам дніпропетровських пацієнтів, впевнені лікарі.

Цьогоріч від Швейцарії, Японії, Франції лікарня отримала медикаменти та обладнання на майже 20 млн. грн.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво