Опубліковано 12 грудня 2019 року, 10:09

Школи Дніпропетровщини можуть долучитися до проєкту з національно-патріотичного виховання

Відверті розповіді та щире спілкування. Так проходять зустрічі бійців та волонтерів зі школярами Дніпропетровщини. Долучитися до проєкту з національно-патріотичного виховання та запросити захисників на відкритий урок може будь-яка школа області. Їх організовують учасники Ради ветеранів АТО/ООС, яка діє при Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Такі відкриті уроки проводимо за власної ініціативи. Тільки цього місяця організували близько 8-10 зустрічей. Основна мета – це національно-патріотичне виховання молоді. Адже любов до Батьківщини потрібно прививати з дитинства», – сказав один з організаторів проєкту, член Ради ветеранів АТО/ООС Олександр Островський.

Під час занять школярі знайомляться з учасниками бойових дій, волонтерами, родичами загиблих бійців.

«Ми прагнемо формувати у дітей позитивний імідж військовослужбовців-добровольців. Під час зустрічей бійці знайомлять школярів із армійською службою, розказують про найновіші технічні засоби, які використовують українські військові. Також діляться спогадами про участь у бойових діях», – розповів член Ради ветеранів АТО / ООС В’ячеслав Плахута.

Аби організувати такий урок у своїй школі, адміністрації слід звернутися до організаторів у Facebook або за телефоном: 067 293 54 00.

Школи Дніпропетровщини можуть долучитися до проєкту з національно-патріотичного виховання

Їх організовують за ініціативи учасників Ради ветеранів АТО/ООС

До школярів приходять військовослужбовці,..

волонтери та батьки загиблих бійців

Запросити захисників на відкритий урок може будь-яка школа області

Завантажуємо ще