Опубліковано 01 липня 2019 року, 16:00

Ще в 11 громадах Дніпропетровщини облаштують ЦНАПи

Ще в 11 громадах Дніпропетровщини облаштують Центри надання адмінпослуг. Вони стали учасниками третього раунду Програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомили у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

«Загалом на участь у Програмі подали понад 320 заявок з 22 областей  України. Після візитів експертів до громад відібрали 129 учасників. На Дніпропетровщині конкурсний відбір пройшли 11 ОТГ», - розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

На Дніпропетровщині нові ЦНАПи облаштують у Вербківській, Гречаноподівській, Личківській, Маломихайлівській, Межиріцький, Перещепинській, Першотравенській, Піщанській, Роздорській, Софіївській, Червоногригорівській ОТГ.

Відібрані учасники вже отримали технічні завдання на створення або модернізацію центрів надання адмінпослуг. Кожне ТЗ крок за кроком описує, як створити ЦНАП – від кількості персоналу і послуг, до дизайну приміщень і необхідного обладнання.

Створення та модернізація ЦНАПів в громадах – частина Програми «U-LEAD з Європою» з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Завантажуємо ще