Опубліковано
02 липня 2015
року,
19:15
Ще троє бійців АТО пройшли реабілітацію у Литві
6086
Учасники АТО Сергій Степанов, Андрій Локоцький і Олександр Дуденко повернулися з Литви, де вони проходили курс реабілітації протягом 28 днів. Сергій - з переломами ніг, які отримав у полоні, Андрій з осколковим пораненням, яке отримав в Авдіївці, Олександр - з пораненням руки. В дніпропетровському аеропорту бійців зустріли радник голови ОДА Віталій Литвин, сім'ї та представник почесного консульства Литовської Республіки Ганна Подлєсна.
Бійці зійшли з трапа літака втомленими від перельоту, але задоволеними поїздкою. На обличчях посмішки: «Спасибі литовському консульству, послам та Дніпропетровській ОДА, - добре відпочили, оговталися від травм. Сергій вже практично без палички ходить, у Сашка рука працює», - каже Андрій Локоцький. «Окрема подяка представнику литовської сторони - військовому Рамунасу Серпатаускасу. Він був нашим гідом і охоронцем», - додав Сергій Степанов.
Слова вдячності литовській стороні висловив радник голови ОДА Віталій Литвин: «Для нас відправка і зустріч бійців з Литви – це вже традиційна справа. Ми особисто супроводжуємо процес лікування, відправки та зустрічі наших хлопців. Велика вдячність всім, хто бере в цьому участь. Зокрема Литві, литовському консульству і литовським військовослужбовцям. Рамунас у вільний час за власною ініціативою проводив екскурсії своїм колегам».
Як розповіла мати Олександра Тетяна Дуденко, травма у сина була дуже серйозною: «Його поранили в серпні 2014. З тих пір він пережив дві операції, але рука все одно всихала», - поділилася переживаннями Тетяна. Але в Литві, запевняє Олександр, руку змогли відновити: «Залишилося тільки пластину витягти».
Віталій Литвин додав, що багато бійців, які пройшли реабілітацію, повернувшись додому звертаються до Центру допомоги учасникам АТО, створеного у Дніпропетровській облдержадміністрації за ініціативи Валентина Резніченко. Там їм надають практичну допомогу в отриманні медичного обслуговування та соціальних пільг, оформлені субсидій, документів на землю, тощо.





Бійці зійшли з трапа літака втомленими від перельоту, але задоволеними поїздкою. На обличчях посмішки: «Спасибі литовському консульству, послам та Дніпропетровській ОДА, - добре відпочили, оговталися від травм. Сергій вже практично без палички ходить, у Сашка рука працює», - каже Андрій Локоцький. «Окрема подяка представнику литовської сторони - військовому Рамунасу Серпатаускасу. Він був нашим гідом і охоронцем», - додав Сергій Степанов.
Слова вдячності литовській стороні висловив радник голови ОДА Віталій Литвин: «Для нас відправка і зустріч бійців з Литви – це вже традиційна справа. Ми особисто супроводжуємо процес лікування, відправки та зустрічі наших хлопців. Велика вдячність всім, хто бере в цьому участь. Зокрема Литві, литовському консульству і литовським військовослужбовцям. Рамунас у вільний час за власною ініціативою проводив екскурсії своїм колегам».
Як розповіла мати Олександра Тетяна Дуденко, травма у сина була дуже серйозною: «Його поранили в серпні 2014. З тих пір він пережив дві операції, але рука все одно всихала», - поділилася переживаннями Тетяна. Але в Литві, запевняє Олександр, руку змогли відновити: «Залишилося тільки пластину витягти».
Віталій Литвин додав, що багато бійців, які пройшли реабілітацію, повернувшись додому звертаються до Центру допомоги учасникам АТО, створеного у Дніпропетровській облдержадміністрації за ініціативи Валентина Резніченко. Там їм надають практичну допомогу в отриманні медичного обслуговування та соціальних пільг, оформлені субсидій, документів на землю, тощо.





Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво