Опубліковано
22 травня 2015
року,
16:51
Серед студентів Дніпропетровщини обрали кращих гравців у міні-футбол
6340
Перемогу у чемпіонаті з міні-футболу здобула команда Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Футболісти вишу виграли із рахунком 6:2 у збірної Академії митної служби України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
За підсумками реєстрації учасників турніру з міні-футболу, організаторам якого є Дніпропетровська обласна молодіжна рада, було сформовано 8 команд.
У день гри на футбольному полі дніпропетровського стадіону «Трудові резерви» зійшлися збірні Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного гірничого університету, Академії митної служби Україні, а також команди Вірменської молоді Дніпропетровщини та інших молодіжних організацій.
Титул чемпіонів студенти Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара здобувають вже другий рік поспіль.
За підсумками реєстрації учасників турніру з міні-футболу, організаторам якого є Дніпропетровська обласна молодіжна рада, було сформовано 8 команд.
У день гри на футбольному полі дніпропетровського стадіону «Трудові резерви» зійшлися збірні Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного гірничого університету, Академії митної служби Україні, а також команди Вірменської молоді Дніпропетровщини та інших молодіжних організацій.
Титул чемпіонів студенти Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара здобувають вже другий рік поспіль.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво