Опубліковано
02 лютого 2018
року,
12:30
Сеанс театротерапії: бійці АТО переглянули виставу (ФОТОРЕПОРТАЖ)
7074
Приємні емоції, спокійна атмосфера та високе мистецтво. Бійці АТО, які лікуються в реабілітаційному центрі, відвідали виставу «Дикун». Її підготували актори Дніпровського академічного театру драми та комедії. Про це розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.
«Бійці АТО, які лікуються в реабілітаційному центрі, щотижня безкоштовно відвідують театр. Це емоційне розвантаження й змістовний відпочинок. Продовжимо таку театротерапію і надалі», - зазначила Наталія Шуліка.
![](/storage/app/media/news/_1_15178989169920-6390.jpg)
Вечір відпочинку та мистецтва
![](/storage/app/media/news/_1_15178989169926-3AB2.jpg)
АТОвці на сеансі театротерапії
![](/storage/app/media/news/_1_151789891699213-4CFC.jpg)
На сцені – вистава «Дикун»
![](/storage/app/media/news/_1_151789891699222-48D0.jpg)
Розповідь про чоловіка, який виріс у горах та повертається до рідного «гнізда»
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700830-49C8.jpg)
Емоції вирували на сцені…
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700837-311A.jpg)
та знаходили відлуння в глядацькій залі
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700842-4038.jpg)
Класика – завжди в ціні
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700850-3BB2.jpg)
Виставу відвідали близько десяти АТОвців
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700860-3472.jpg)
«Мені дуже подобається театр, приємно подивитися на цікаву гру акторів. Якщо будуть ще запрошувати – обов’язково піду», - поділився учасник АТО Віталій Безуглий
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700868-369E.jpg)
Дніпровський академічний театр драми і комедії й надалі запрошуватиме бійців АТО на вистави
«Бійці АТО, які лікуються в реабілітаційному центрі, щотижня безкоштовно відвідують театр. Це емоційне розвантаження й змістовний відпочинок. Продовжимо таку театротерапію і надалі», - зазначила Наталія Шуліка.
![](/storage/app/media/news/_1_15178989169920-6390.jpg)
Вечір відпочинку та мистецтва
![](/storage/app/media/news/_1_15178989169926-3AB2.jpg)
АТОвці на сеансі театротерапії
![](/storage/app/media/news/_1_151789891699213-4CFC.jpg)
На сцені – вистава «Дикун»
![](/storage/app/media/news/_1_151789891699222-48D0.jpg)
Розповідь про чоловіка, який виріс у горах та повертається до рідного «гнізда»
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700830-49C8.jpg)
Емоції вирували на сцені…
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700837-311A.jpg)
та знаходили відлуння в глядацькій залі
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700842-4038.jpg)
Класика – завжди в ціні
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700850-3BB2.jpg)
Виставу відвідали близько десяти АТОвців
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700860-3472.jpg)
«Мені дуже подобається театр, приємно подивитися на цікаву гру акторів. Якщо будуть ще запрошувати – обов’язково піду», - поділився учасник АТО Віталій Безуглий
![](/storage/app/media/news/_1_151789891700868-369E.jpg)
Дніпровський академічний театр драми і комедії й надалі запрошуватиме бійців АТО на вистави
Завантажуємо ще