Опубліковано
01 квітня 2016
року,
09:29
Розправивши вітрила: двоє дніпропетровських яхтсменів борються під іспанським сонцем за олімпійську ліцензію
4279
На іспанському острові Пальма-де-Майорка в розпалі Кубок Європи з вітрильного спорту на призи принцеси Софії. Щорічно на початку літнього сезону тут збираються найсильніші яхтсмени з усього світу. В акваторії Середземного моря підняла вітрила і яхта дніпропетровського екіпажу. Сергій Почтовик та Ігор Север’янов борються за право представляти Україну на літній Олімпіаді в бразильському Ріо. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.
Акваторія Середземного моря поблизу берегів Пальма-де-Майорки майорить вітрилами. Це не відпочивальники. То змагаються лідери світового вітрильного спорту. Під пекучим іспанським сонцем розігруються олімпійські ліцензії на Ігри в Ріо-де-Жанейро.
Погода на Пальмі у весняний період не передбачувана: сонце може змінитися тривалим дощем, а поривчастий вітер – закінчитися штилем. Це є родзинкою для вітрильних змагань: коли через нестабільну погоду неможливо передбачити результат.
У серйозних стартах бере участь дніпропетровський екіпаж – Сергій Почтовик та Ігор Север’янов. Хлопці змагаються в класі яхт «470», розраховують на виграш.
«Готові викластися на всі сто та зробити фінішний ривок, – кажуть дніпропетровські яхтсмени. – Перед стартом ніяких ритуалів на удачу не виконуємо. Але знаємо, що серед вітрильників перед змаганнями не прийнято голити бороду і слухати саундтрек з «Титаніка».
В олімпійській парусній регаті «Ріо-2016» візьмуть участь 380 яхтсменів – 217 чоловіків та 163 жінки. Максимальна квота для однієї країни – 15 яхтсменів.
Двоє дніпропетровських яхтсменів борються під іспанським сонцем за олімпійську ліцензію.
Акваторія Середземного моря поблизу берегів Пальма-де-Майорки майорить вітрилами. Це не відпочивальники. То змагаються лідери світового вітрильного спорту. Під пекучим іспанським сонцем розігруються олімпійські ліцензії на Ігри в Ріо-де-Жанейро.
Погода на Пальмі у весняний період не передбачувана: сонце може змінитися тривалим дощем, а поривчастий вітер – закінчитися штилем. Це є родзинкою для вітрильних змагань: коли через нестабільну погоду неможливо передбачити результат.
У серйозних стартах бере участь дніпропетровський екіпаж – Сергій Почтовик та Ігор Север’янов. Хлопці змагаються в класі яхт «470», розраховують на виграш.
«Готові викластися на всі сто та зробити фінішний ривок, – кажуть дніпропетровські яхтсмени. – Перед стартом ніяких ритуалів на удачу не виконуємо. Але знаємо, що серед вітрильників перед змаганнями не прийнято голити бороду і слухати саундтрек з «Титаніка».
В олімпійській парусній регаті «Ріо-2016» візьмуть участь 380 яхтсменів – 217 чоловіків та 163 жінки. Максимальна квота для однієї країни – 15 яхтсменів.
Двоє дніпропетровських яхтсменів борються під іспанським сонцем за олімпійську ліцензію.
Завантажуємо ще