Опубліковано 10 січня 2026 року, 16:00

Робота освітніх закладів Дніпропетровщини на час похолодання: дистанційний формат або подовження канікул 

У закладах освіти Дніпропетровщини запроваджують дистанційну форму навчання або подовжують канікули. Це стосується дитсадків, шкіл, профтехів та закладів фахової передвищої освіти. Рішення пов'язане з погіршенням погодних умов та значним похолоданням, повідомили в ОВА.

«Головне для нас – безпека  та здоров’я дітей. Тому на період холодів переглянули формат навчання. Зміни триватимуть до 19 січня. Ухвалюючи рішення, спиралися на рекомендації Уряду та висновки регіональної комісій ТЕБ та НС», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

Вона додала, що в окремих дитячих садках за необхідності працюватимуть чергові групи короткочасного перебування – до 4 годин.

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux