Опубліковано 23 травня 2019 року, 09:30

Робимо сучасною та яскравою опорну школу в селищі Чаплине Васильківського району – Валентин Резніченко

Опорна школа в селищі Чаплине Васильківського району отримує нове життя. Її реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Заклад роблять сучасним та яскравим. Будівля – вже з новою покрівлею, вікнами та системою опалення. Про це сповістив очільник регіону Валентин Резніченко.

«На Дніпропетровщині оновлюємо школи, що десятиліттями не знали ремонту. Нині реконструюємо понад 30-ть закладів. Робимо їх креативними та яскравими. Сучасний освітній простір створюємо й для учнів Чаплинської опорної школи Васильківського району», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У закладі вже замінили систему опалення та вікна. Оновили й дах, що постійно протікав. Замість старого шиферу тепер – сучасна металочерепиця.

«Школа не така вже й стара – їй 23 роки. Однак проблем вистачало. Ми дуже чекали ремонту. Раді, що він розпочався. Наші діти варті того, щоб навчатися в якісних умовах», – сказала директор Чаплинської опорної школи Ірина Бондарчук.

Наступний крок – фасад. Його утеплять та розфарбують у різні кольори: червоний, синій, жовтий, зелений.

«Наша школа буде затишною та сучасною. Переконана, в новому освітньому просторі діти будуть швидше засвоювати матеріал», – вважає учитель хімії, біології та географії Тамара Олексюк.

«Хочу швидше побачити оновлену школу. Вона точно буде не такою, як інші», – поділилася шестикласниця Іра Косіна.

Заклад «прокачають» і всередині. Акцент – на яскравому дизайні та мультимедійності.

«Я хочу, щоб школа повністю змінилася, стала яскравою. У такому закладі буду вчитися ще старанніше», – пообіцяла шестикласниця Олександра Носач.

У Чаплинській опорній школі – 325 учнів. Це діти з п’яти населених пунктів.

Нове життя отримує опорна школа в селищі Чаплине Васильківського району

«Ми дуже чекали ремонту. Наші діти варті того, щоб навчатися в якісних умовах», – директор Чаплинської опорної школи Ірина Бондарчук

У закладі вже замінили вікна та систему опалення

«Наша школа буде затишною та сучасною. Переконана, в новому освітньому просторі діти будуть швидше засвоювати матеріал», – учитель хімії, біології та географії Тамара Олексюк

Оновили й дах

Раніше він постійно протікав

Замість старого шиферу тепер – сучасна метолочерепиця

«Хочу швидше побачити оновлену школу. Вона точно буде не такою, як інші», – шестикласниця Іра Косіна

Наступний крок – фасад

Такий вигляд матиме заклад після реконструкції

«Я хочу, щоб школа повністю змінилася, стала яскравою. У такому закладі буду вчитися ще старанніше», – шестикласниця Олександра Носач

У Чаплинській опорній школі – 325 учнів

Завантажуємо ще